Dokonujesz zawarcia kuponów na sporty wirtualne?? Jak tak to warto skorzystać z promocji jaką oferuje na takie zdarzenia bukmacher Forbet w dniu 17 kwietnia. Bowiem dokonuje zwrotu stawki za przegrany kupon.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto już bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta promocja obowiązuje jedynie w środę 17 kwietnia i trwa do końca dnia, czyli do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji musimy właśnie w tym okresie czasowym dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty na sporty wirtualne u bukmachera Forbet. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu wyniósł minimum 2.00, zaś stawka za jaką za jaką musi zostać zawarty kupon musi być równa 20 PLN.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki za kupon. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kupon, a wypłacić będzie można jego pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia: Novak Djokovic – Philipp Kohlschreiber – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułTotalbet – pieniądze za kupon u innego bukmachera!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.