Limitowaną ofertę na promocyjną na sporty wirtualne oferuje graczom STS. Wszyscy typerzy mogą skorzystać z akcji „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. W ramach, której operator zmniejsza przegrane wszystkim swoim typerom.

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Nie da się ukryć, że sporty wirtualne mają spore plusy. Przede wszystkim w okresie trwania korona wirusa, ponieważ mecze w tej kategorii są rozgrywane bez żadnej przerwy.

Kolejny plus tej dyscypliny to fakt, że w stosunkowo szybkim czasie gracze mogą zarobić sporą ilość gotówki, gdyż mecze trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

To sprawiło, że legalny bukmacher STS w swojej ofercie bonusowej posiada akcję „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Gracze, którzy zagrają z tej dyscypliny mogą liczyć na zwrot całej stawki w przypadku przegranej.

Chcesz chcesz z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej akcji.

Promocja na Sporty Wirtualne.

Typer, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze ze sportów wirtualnych. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata na mecze z te kategorii.

Gracze mogą obstawiać chociażby piłkę nożną, tenisa, koszykówka, wyścigi koni i psów. Poza tym typer może oddawać typy, jak zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami, handicapy albo dokładne wyniki.

Betclic kod promocyjny cashback
Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN bez ryzyka

Trzeba mieć na uwadze, że kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Chociaż istotne w typ przypadku jest to, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.90.

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Natomiast, jeśli okazał się on przegrany to otrzymasz zwrot stawki za przegrany zakład, a może on wynieść nawet 20 PLN.

Bonus za rejestrację w STS.

Bukmacher STS oferuje graczom, jako jeden z nielicznych operator przyznaje bonus na start i to bez wpłaty własnej. Wystarczy, ze gracz dokona rejestracji online na www.STS.pl i wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE. A w zamian otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Użytkownik który dokona już swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne środki. A mianowicie bonus równowartość pierwszej dokonane wpłaty. Wynieść on może nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane na E-sport. Bonus dla graczy co tydzień.
Następny artykułTotolotek BetClub. Program lojalnościowy bukmachera. Co trzeba wiedzieć?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.