Każda osoba zarejestrowana w LV BET ma prawo do otrzymania zwrotu w wysokości do 50 PLN w przypadku niepowodzenia w kuponie na niedzielny konkurs skoków narciarskich w Zakopanem!

Zwrot 50 PLN w LV BET!
Zwrot 50 PLN w LV BET!

Jak odebrać zwrot w LV BET?

Oferta jest dostępna dla każdej osoby, która posiada konto u bukmachera. Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w LV BET, możesz zrobić to poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej.

Przy zakładaniu konta w LV BET można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i wpisuje się go w odpowiednie miejsce w formularzu.

W ramach promocji na niedzielny konkurs PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem można zgarnąć do 50 PLN zwrotu. Cashback LV BET jest przyznawany w wysokości 100% zagranej kwoty.

Zakłady bukmacherskie na skoki

Aby wziąć udział w akcji, musisz zagrać na polskiego zwycięzcę niedzielnych zawodów na Wielkiej Krokwi. Jeżeli twój faworyt nie znajdzie się na podium, bukmacher przekaże ci obiecany zwrot.

Każdy ma prawo do odebrania tylko jednego doładowania konta. Dodatkowe środki zaksięgowane zostaną w dniu 21 stycznia, czyli w poniedziałek po imprezie objętej promocją.

Uwaga! Typowanie zawodników spoza reprezentacji Polski nie jest brane pod uwagę w opisywanej ofercie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Następny artykułPromocja co weekend od Etoto bonus po 50 PLN
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)