Lubisz dreszczyk emocji? Zakłady PULS zapewnią ci go aż nadto. Sprawdź, na czym polega nowość od bukmachera Etoto i ile można dzięki niej zarobić!

Zakłady PULS - nowość u bukmachera Etoto
Zakłady PULS – nowość u bukmachera Etoto

Co to są zakłady PULS w Etoto?

Zakłady o nazwie PULS pozwalają na obstawianie, w jakim czasie padnie gol w obserwowanym przez gracza meczu. Od standardowych produktów bukmacherskich wyróżnia je to, iż można w nich postawić na to, że bramka zostanie zdobyta w ciągu 30 sekund, 1, 5 albo 10 minut!

Każdy typ dzielony jest na trzy przedziały czasowe. Wszystko rozpoczyna się od stopnia pierwszego, by ostatecznie przejść do stopnia numer trzy, który zapewnia największe wygrane!

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Ile dokładnie można zyskać? To już zależy od kursów, które możesz zawsze sprawdzić w dziale Zakłady Live. Poniżej prezentujemy tabelę, która wyjaśnia jak wygląda powiększanie wygranych.

Zakłady puls etoto tabela
Zakłady puls etoto tabela

Obstawianie live w Etoto

Etoto prawdopodobnie zakłady PULS wprowadzi za jakiś czas nie tylko na piłkę nożną. Będziemy was informować, gdy baseball znajdzie się w zasięgu tej oferty!

Uwaga! Tylko wybrane mecze pozwalają na grę PULS. Na ten moment są to przede wszystkim spotkania z najpopularniejszych rozgrywek z Europy.

typowanie puls etoto
typowanie puls etoto

Jak rozpoznać, czy na dany mecz dostępne są zakłady PULS Etoto? Wystarczy poszukać na liście meczów specjalnej ikonki, którą pokazujemy wam powyżej.

Nie masz konta w Etoto? Do końca miesiąca możesz zgarnąć ekstra 20 PLN bez depozytu i do tego nawet 1000 złotych za pierwsze dwa depozyty!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto bonus powitalny Marzec 2019. 20 PLN na start za darmo!
Następny artykułCashout u bukmachera. Ty kontrolujesz grę!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)