W dniu 7 maja bukmacher zwiększa wygrane swoi graczom o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć si.ę z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie w dniu 7 maja w godzinach 154:00 – 21:00. Chcąc liczyć na większą wygrana właśnie w tym okresie trzeb dokonać zawarcia kuponu, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z tych zdarzeń nie może by c mniejszy niż 1.30.

Należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera, ale z akcji są wykluczone zakłady długoterminowe.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Natomiast bukmacher Forbet automatycznie wykreśla wszystkie kupony, które:

  • zagrane systemem
  • zostaną zawarte za środki bonusowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł200 PLN od STS dla nowych graczy!
Następny artykuł50 PLN na obstawianie polskich lig w Etoto!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.