Każdy gracz bukmachera Totolotek ma szansę na wygranie czerwcowej wycieczki na Bali. Już teraz poznaj szczegóły i zdecyduj, czy chcesz przeżyć przygodę swojego życia!

Wygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!
Wygraj wycieczkę na Bali w Totolotku!

Totolotek konkurs bukmacherski

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera Totolotek. Co najważniejsze, mogą skorzystać z niej nie tylko posiadaczy kont internetowych, ale również typerzy grający w punktach stacjonarnych.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w trakcie jej trwania zagrać kupon za dokładnie 6 złotych, w którym znajdzie się 6 zdarzeń z tej samej kolejki LOTTO Ekstraklasy, czyli piłkarskiej najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Utrudnieniem jest fakt, że nie można grać z „podpórkami”, a więc należy stawiać tylko na zwycięstwa drużyn bądź remisy. Po zagraniu zwycięskiego kuponu wystarczy go zgłosić poprzez wysłanie adresu e-mail organizatora w ciągu 2 dni od rozliczenia zakładu.

Bonus bez depozytu 2019

Nagrodami głównymi w promocji, które zdobędą osoby z najwyższymi trafionymi kursami ogólnymi, są pakiety wyjazdowe dla jednej osoby na Bali. Prezent od bukmachera zwiera, między innymi:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Częściowe wyżywienie
  • Przelot w obie strony
  • Dwie wycieczki fakultatywne
  • Moc niezapomnianych wrażeń!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Totolotku, możesz założyć je w każdej chwili na jego stronie internetowej. Na start można otrzymać 20 PLN w formie bonusu bez depozytu, a to wszystko bez specjalnych kodów promocyjnych i tym podobnych!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bez depozytu w Etoto. 20 PLN na luty 2019!
Następny artykułSTS bonus bez depozytu. Aktualny kod promocyjny!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)