Kiedy rozgrywki MLB mają przerwę, wielu fanów obstawiania baseballu nie do końca wie, co ze sobą począć. Czy alternatywa w postaci Wirtualnych Sportów to dobry pomysł?

Wirtualne Sporty u bukmachera. Czy można obstawiać baseball?
Wirtualne Sporty u bukmachera. Czy można obstawiać baseball?

Baseball Wirtualne Sporty

Wirtualne Sporty to komputerowe rozgrywki nierealnych sportowców. Jest to dla wielu osób ciekawa alternatywa dla tradycyjnych dyscyplin, ponieważ mecze trwają maksymalnie kilka minut, natomiast większość wyników można przewidzieć na podstawie statystyk.

W Polsce kilku legalnych bukmacherów posiada w swojej ofercie zakładkę Virtual Sports, jednak u żadnego z nich – niestety – nie znajdziemy baseballu. To zła wiadomość dla miłośników MLB czy innych popularnych lig, które przez sporą część roku po prostu się nie odbywają.

Wirtualne Sporty nie wymagają jednak dużej wiedzy na temat aktualnych wydarzeń i tym podobnych, dlatego naszym zdaniem mogą być nie do końca mało istotną propozycją dla typerów MLB i baseballu.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił w opisywanym przez nas produkcie bukmacherskim, przede wszystkim musicie sprawdzić, czy jest on dostępny w miejscu, gdzie posiadacie konto.

Gdzie obstawiać wirtualne mecze?

Najlepsze Wirtualne Sporty na ten moment znaleźć można w:

Każdy z podanych przez nas bukmacherów pozwala na obstawianie, między innymi, tenisa, piłki nożnej, koszykówki oraz wyścigów koni czy psów.

Bardzo często portale przygotowują specjalne promocje dla obstawiających Wirtualne Sporty. Zazwyczaj akcje tego typu znajdziecie w LV BET, gdzie obecnie można przy rejestracji wykorzystać limitowany kod „BETONLINE„!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Następny artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)