Do końca bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, zawrzeć kupon w godzinach od 06:00-12:00, a nasza wygrana będzie większa automatycznie o 14%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane kont u bukmacher Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, do tego dodamy do naszego kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, a kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Trzeba jednak pamiętać, że zdarzenie specjalne zaliczane jest do kursu całkowitego ilości zdarzeń na kuponie. Mamy wybór do wyboru kuponu, bowiem dopuszczalne zdarzenia są z oferty bukmachera przedmeczowe jak i na żywo. Stawka kuponu jest dowolna, ale bukmacher wyklucza granie środkami bonusowymi oraz freebetami.

Poza tym z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane na sport wirtualne.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie kuponu z zdarzeniem „Wygraj +14%” nastąpi każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje po 200 PLN na GP Australii!
Następny artykułBukmacher STS dokonuje zwrotu przegranej. Nawet do 200 PLN.
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.