Bukmacher Forbet w dniu 26 kwietnia zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszy się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jedne wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu 26 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny spełniał następujące warunki:

  • znajdowały się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30
etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji bez promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Następny artykułLegalny bukmacher Betfan – oferta, bonus, opinie graczy
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.