Przed nami kolejna noc pełna emocji z MLB. Osobiście na noc z soboty na niedzielę wybrałem takie spotkania jak Houston Astros – Los Angeles i Minnesota Twins – Detroit Tigers. Zobacz darmowe typy te spotkania.

Houston Astros – Los Angeles

Wczoraj lepsza okazała się drużyna Houston, która wygrała drużyna Houston 5-4, chociaż te zwycięstw mogło być jeszcze bardziej okazałe. Mieli dobre okazje do zdobycia punktów, ale nie potrafili ich wykorzystać. Dzisiaj powinno być dużo lepiej, a przynajmniej liczę na bardziej dokładniejszą grę gospodarzy.

Warto jest odnotować, że drużyna Houston jest najlepiej grającym zespołem na własnym stadionie. Ekipa LA na wyjazdach gra średnio. Do tego w ostatnich pięciu bojach wygrała zaledwie raz. Patrząc na obecną dyspozycję tych drużyn to również dużo lepiej radzą sobie gospodarze.

W dodatku warto jest także porównać spotkania bezpośrednie, w których to ostatnio regularnie wygrywała drużyna Houston. Gospodarze również znacznie więcej punktują od swoich rywali, a zdecydowanie mniej tracą. I jeżeli gospodarze nieco lepiej zagrają niż wczoraj to bez najmniejszych problemów powinni wygrać.

„Houston jest w gazie. Ta drużyna pewnie wygrywa swoje boje i spokojnie stać ich na zwycięstwo. Tym bardziej, że grają na własnym stadionie, gdzie mają niezywkle dobry bilans” – pisze ekspert portalu etypy.pl

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Minnesota Twins – Detroit Tigers

Gospodarze walczą o TOP 3 na koniec rundy zasadniczej. Mają ku temu spore możliwości, ale muszą znowu zacząć grać na swoim poziomie. Dzisiaj w dodatku mają dobrą okazję na przełamanie dwóch porażek pod rząd. Najpierw przegrali z Chicago White, ale zanotowali boleśniejszą przegraną własnie z Detorit.

Lepszej okazji do rewanżu nie powinni mieć bez najmniejszych problemów. Gospodarze są zdecydowanie lepszym zespołem od rywali. Poza tym grają na własnym stadionie, gdzie to przez zdecydowaną większość sezonu prezentowali się wybornie, wygrywali mecz za meczem. Zespół Detorit ma obecnie jeden z najgorszych bilansów w lidze amerykańskiej. Trudno spodziewam się tutaj jakieś wybornej dyspozycji z udziałem tego zespołu.

Wczoraj owszem wyszedł im pojedynek z Tiwns, ale chociażby warto jest podkreślić jkie problemy mają ze zdobyciem punktów w meczu. W lidze amerykańskiej zdobyli najmniej, a o blisko sto trzydzieści więcej ma ich zespół gospodarzy. Jeżeli zawodnicy Minnesota Twins zagrają na swoim poziomie to można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

„Minnesota Twins jest dużo mocniejszy zespołem od rywali. Grają do tego u siebie oraz jest to niewątpliwie dobra okazja do rewanżu za ostatni mecz” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Mecze MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Houston Astros – Los Angeles11.45Fortuna
Minnesota Twins – Detroit Tigers11.33 Fortuna
Poprzedni artykułMLB: Cleveland Indians – Kansas City Royals – 24 sierpnia (sobota)
Następny artykułBaseball promocje bukmacherskie
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.