W poniedziałek 17 grudnia w świecie tenisa będzie dużo działo się przede wszystkim w lidze meksykańskiej. Zobaczcie, jakie typy przygotowaliśmy dla was na ten dzień!

Typy na baseball - 17 grudnia (poniedziałek)
Typy na baseball – 17 grudnia (poniedziałek)

Liga LMP nie jest lubiana przez wszystkich typerów, ale trzeba przyznać, że można w niej często znaleźć ciekawe typy. Co bardzo istotne, meksykański baseball u bukmacherów wiąże się z dość wysokimi kursami – szczególnie, gdy przysiądziemy do statystyk i zdecydujemy się niekoniecznie zagrać „z prądem”.

Na poniedziałek, to jest 17 grudnia, przygotowaliśmy dla was aż cztery interesujące zdarzenia. Trudno znaleźć je w ofercie polskich bukmacherów, ale naprawdę warto, ponieważ przynajmniej dwa wydają się dość interesujące.

Jeżeli interesują was kolejne pewniaki na baseball, zapiszcie się do naszego systemu powiadomień. Znajdziecie w nim przede wszystkim wiadomości z typami na każdy dzień oraz bonusy przygotowane przez bukmacherów!

Pamiętajcie, że jeżeli w przypadku któregokolwiek z typów macie jakieś pytania, zawsze możecie się z nami skontaktować. Sposobów jest kilka, tak więc na pewno wybierzecie ten właściwy!

Chcecie rozpocząć obstawianie tenisa? Konto u legalnego bukmachera Fortuna założycie w kilka sekund i to bez weryfikacji danych. Wystarczy wejść na www.eFortuna.pl!

[wpsm_comparison_table id=”6″ class=””]


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne typy na baseball – 15 grudnia (sobota)
Następny artykułGdzie oglądać MLB online za darmo?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)