Przed nami kolejny wieczór z MLB. Przełamać niemoc ostatnich pojedynków będzie chciała drużyna Atlanty, która zmierzy się z Detroit. Zespół Colorado Rockies natomiast będzie chciał sięgnąć po wygraną z przeciętną drużyną Toronto.

Pewniaki dnia baseball - 4 stycznia (piątek)
Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

Atlanta Braves – Detroit Tigers

Atlanta na pewno liczy na przełamanie po tym jak ponieśli dwie porażki z Washintogtenm. Nie były to trzeba powiedzieć dobre pojedynki w ich wykonaniu. Przede wszystkim zawalili wczorajszy pojedynek, gdzie przegrali 4-14, a już gorzej może nie być. Warto jest zobaczyć na ich wcześniejsze mecze w tym sezonie u siebie. Po dwóch porażkach z rzędu notowali od razu porażkę. Teraz mają pasę trzech przegranych, więc czas odnieść wygraną. Tym bardziej, że w tym sezonie grali już z Detroit u siebie i wygrywali pojedynki.

Detroit w ostatnich bojach mierzyło się z Balitmore na wyjazdach. Zanotowali bilans dwóch wygranych i jednej porażki. Lecz różnica pomiędzy Baltimore jest ogromna. W dodatku Atalnta znacznie lepiej sobie radzi od swoich dzisiejszych rywali. Obecnie zajmuje piąte miejsce, przy dwunastej lokacie Tygrysów. Poza tym Detorit jest to drużyna, która ma ogromne problemy ze zdobywaniem punktów. W Lidze Amerykańskiej zdobyli zdecydowanie najmniej punków! Atlanta natomiast patrzą cna rozgrywki od początku sezonu blisko uzbierała sto oczek więcej!

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Colorado Rockies – Toronto Blue Jays

Colorado obecnie znajduje się w gazie, bilans ostatnich pięciu pojedynków to same zwycięstwa, jedno z Balitmore oraz cztery nad Arizoną. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z zdecydowanie słabszym zespołem, więc dobra okazja na poprawienie bilansu. Toronto w ostatnich bojach notowało same porażki porażki. Udało im się wygrać raz z Padres, ale wcześniej z tym zespołem ponieśli bolesną porażkę. Do tego trzy razy przegrywali z Tamą Bay.

Drużyna z Toronto prezentuje się niezywkle słabo na wyjazdach od dłuższego czasu. Owszem są wstanie zdobyć kilka punktów w boju, ale znacznie więcej ich tracą. Poza tym niezywkle ciężko dla nich rozegrać kilak dobrych spotkań. Jak nawet udawało im się wygrać z Giants czy z Chicago w kolejnym pojedynku przegrywali i to bardzo wyraźnie.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta Braves – Detroit Tigers11.46STS
Colorado Rockies – Toronto Blue Jays11.42STS
Poprzedni artykułBetClic w Polsce w lipcu 2019!
Następny artykułNajnowszy pakiet startowy od bukmachera STS
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.