Na dzisiejszą noc naszego czasu zaplanowano tylko dwa spotkania, tj. Cleveland Indians z Tampa Bay oraz Houston z Chicago.


Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Cleveland Indians – Tampa Bay

Gospodarze po trzech bolesnych porażkach z Oakland i to na własnym stadionie na pewno liczą na przełamanie. Ale nie da się ukryć, że będzie to trudne do osiągnięcia. Gra zespoły Indians nie porywa w żadnym elemencie. Zdobycie punktów w spotkaniach przychodziły niezywkle trudno. Do tego warto jest podkreślić, że spotkania bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za ekipą Tampy Bay, która wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań.

Goście na pewno muszą wykorzystać problemy gospodarzy, gdzie to liderzy w ostatnich spotkaniach zwodzili na całej lini. Znacznie lepiej szło drużynie Tampy Bay. W dodatku goście zdobywają zdecydowanie więcej punktów od swoich rywali i znacznie mniej tracą. Z taką dyspozycją jaką prezentują w ostatnich tygodniach powinni sobie pewnie poradzić z gospodarzami.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Houston – Chicago

Gospodarze niewątpliwie są zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali. Zawodnicy ekipy Hourson potrafią bardzo dobrze wykorzystać atut gry na własnym stadninie. Bilans szesnastu wygranych i pięciu porażek są tego najlepszym dowodem. Mają dobrą do rewanżu za ostatni za pojedynek z Chicago, gdzie przegrali 4-9. Lecz wszystko wskazuje, że dzisiaj znowu wrócą na zwycięską drogą. W dobrej formie znajduje się Bratnley, Berhey czy Guriel, którzy powinni poprawić swoją drożynę po zwycięstwo.

Warto jest skorzystać promocji TOTALBet. Bukmacher swoim graczom oferuje bonus bez depozytu za rejestrację:

Chicago prezentuje się znacznie słabiej. Obecnie ta drużyna znajduje się na dziewiątej pozycji. W porównaniu do gospodarzy zdecydowanie mniej punktują. Biegów nie są wstanie przełożyć na punkty. Ich gra nie jest tak efektywna co u gospodarzy. Houston grając na własnym obiekcie regularnie wygrywali z Chicago i dzisiaj powinni potwierdzić swoją wyższość.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cleveland Indians – Tampa Bay21.67STS
Houston – Chicago11.51STS
Poprzedni artykułBonus za rejestrację od bukmachera Totalbet. Bez depozytu!
Następny artykułPewniaki z MLB na 26 maja (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.