Jakie mecze warto wziąć pod uwagę przy obstawianiu 7 stycznia? Mamy dla was ciekawe typy dnia na baseball, które powinny wam w zdobyciu jeszcze większych wygranych, niż zwykle!

Typy dnia baseball - 7 stycznia (poniedziałek)
Typy dnia baseball – 7 stycznia (poniedziałek)

Play-offy w wenezuelskiej lidze baseballu wkraczają w decydującą fazę, dlatego też niektóre typy dość łatwo jest znaleźć, nawet u polskich bukmacherów. Na dzisiaj mamy dla was dwa pewniaki, które powinny przydać się wszystkim.

Warto mieć na uwadze, że statystyki baseballowe nie jest znaleźć zbyt łatwo, ale w przypadku jakichkolwiek problemów dobrze jest skorzystać z narzędzia tłumaczącego, który – mniej więcej – poradzi sobie nawet w przypadku stron w mniej znanych językach. 

Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę z obstawianiem rozgrywek baseballowych, dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z typów na nieco bardziej znane ligi jak chociażby MLB

Niestety, amerykańska liga obecnie ma przerwę, a co za tym idzie – nie znajdziecie jeszcze wiele z niej w ofertach legalnych buków online. 

[wpsm_comparison_table id=”10″ class=””]

Poprzedni artykułForbet daje wygrane większe o 14%!
Następny artykułMultikozak LV BET. Jak wygrywać 25% więcej?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)