Przed nami kolejna noc z MLB. Jedno z dzisiejszych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Atlantą Braves z Kansas. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są gospodarze, którzy znacznie lepiej sobie radzą.

Atlanta Braves – Kansas: Typ i analiza

Atlanta Braves – Kansas: Typ i analiza

Atlanta obecnie zajmuje drugie miejsce w Lidze Narodów. Strata do lidera jest dosyć wyraźna, ale niewątpliwie mogą skupić się w walce na utrzymaniu obecnej pozycji. Patrząc na grę tej drużyny na własnym stadionie to zanotowali trzydzieści wygranych i dwadzieścia dwa razy przegrywali.

Goście należą do jednych z najsłabszych drużyn w Lidze Amerykańskiej. Obecnie wyprzedzają jedynie Detoir oraz Baltimore. W dodatku od tej ostatniej drużyny mają sześć rozegranych spotkań więcej. Poza tym ta drużyna na wyjazdach radzi sobie niezywkle słabo. Bilans spotkań – szesnaście wygranych i trzydzieści pięć przegranych najlepiej to pokazuje.

„Kansas niewątpliwie jest znacznie słabszym zespołem od rywali. Poza tym dzisiaj gospodarze mają dobrą okazję do rewanżu” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Gospodarze z pewnością chcą się zrewanżować za wczorajszą porażkę, gdzie przegrali z Kamsad 4-5. Chociaż trzeba przyznać, że zawodnicy Atlanty prezentowali się znacznie lepiej. Mieli dużo więcej wybić, ale co z tego ja popełniali błędy.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Równie można powiedzieć, że zawodnicy też zawiedli, bo na pewno po Rile, Markaisie, Freemanie czy Albinie dużo więcej się spodziewać. Ci zawodnicy mieli spore problemy ze zdobyciem punktów. Ciężko jest uwierzyć, żeby po raz kolejny zaprezentowali się tak samo.

Reasumując, gospodarze są niewątpliwie mocniejszą drużyną, poza tym grają na własnym obiekcie, gdzie prezentują się solidnie. Poza tym na pewno są głodni rewanżu za wczorajszy mecz.

Mecz Atlanta Braves – Kansas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta Braves – Kansas11.51STS
Poprzedni artykułMLB: Houston Astros – Oakland Athletics – 23 lipca (środa)
Następny artykułMLB: Chicago White Sox – Minnesota Twins – 28 lipca (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.