Przed nami olejna noc z MLB. Jedno ze spotkań jakie przykuło moją uwagę jest to konfrontacja pomiędzy ekipami Detroit Tigers z Cleveland Indians. Zdecydowanym faworytem tego pojedynki są goście, którzy nie powinni nieć najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Detroit Tigers – Cleveland Indians: Typ i analiza

Detroit Tigers – Cleveland Indians: Typ i analiza

Warto jest podkreślić, ze gości do tego pojedynku przystąpią w dobrych humorach, ponieważ we wczorajszym meczu wygrali bez najmniejszych problemów 10-1. W każdym elemencie górowali nad zespołem Tygrysów, którzy kompletnie nie umieli przeciwstawić się rywalom.

Warto jest również podkreślić, że ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami wygrywała drużyna Cleveland i to niezywkle pewnie, bo zdecydowaną większość spotkań minimum trzema punktami!

Poza tym gospodarze całe czas mają o co walczyć, gdyż mają szanse na zakończenie zmagania nawet na trzeciej pozycji. Jednak głównie skupią się na otrzymaniu obecnej swojej pozycji, ponieważ przewaga nad Okland oraz Tampą Bay jest niewielka. Z pewnością gospodarze chcą do fazy playoff przystąpić jako drużyna rozstawiona.

„Drużyna Cleveland Indians myśląc o zakończeniu rundy zasadniczej w TOP4 to na pewno takie mecze jak te muszą wygrywać i to bez najmniejszych problemów. Są dużo mocniejszym zespołem od rywali co zresztą było widoczne we wczorajszym pojedynku” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Patrząc na dyspozycję gości to nie mają już zbyt wiele do osiągnięcia. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w lidze amerykańskiej i poprawnie tej pozycji będzie praktycznie niemożliwe już, bowiem strata do czternastej drużyny jest wyraźna.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Trudno jest też powiedzieć, że będą mieli sporą przewagę w postaci własnego stadionu. Do tej pory przed własną publicznością wygrali siedemnaście pojedynków notują czterdzieści cztery porażki. Zespół Cleveland Indians na wyjazdach natomiast zanotował do tej pory trzydzieści sześc zwycięstw i dwadzieścia osiem razy ponosił porażkę.

Reasumując, trudno tutaj spodziewać się niespodzianki. Może drużyna Cleveland Indians nie wygra tak przekonujące jak wczoraj, ale podczas tego pojedynku nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Wszystkie atuty mają po swojej stronie pozostaje im już tylko potwierdzić to na boisku.

Mecze Detroit Tigers – Cleveland Indians można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Detroit Tigers – Cleveland Indians21.53Fortuna
Poprzedni artykułDarmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic
Następny artykułTyp dnia z MLB: Atlanta Braves – Chicago White Sox – 31 sierpnia (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.