Coraz bliżej zakończenia rundy zasadniczej w MLB. W nocy z wtorku na środę czasu polskiego dojdzie do rywalizacji, m.in. pomiędzy Philadelphia Phillies vs Atlanta Braves. Zobacz darmowy typ na ten pojedynek.

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves: Typ i analiza

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves: Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyraźna. Gospodarze obecnie zajmują ósme miejsce w Lidze Narodowej, zaś Atlanta sklasyfikowana jest na drugiej pozycji. Poza tym obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za zespołem Atlanty, który to wygrał pięć ostatnich pojedynków, zaś w tym samym okresie zawodnicy Philadelphii wygrali tylko dwie konfrontacje.

Ciężko też powiedzieć, żeby atut własnego stadionu był dużym atutem tutaj gospodarzy, którzy to mają bilans 41-32 grając przed własną publicznością. Dla porównania ekipa Atlanty na wyjazdach punktuje najlepiej wszystkich zespołów. Obecny bilans tego zespołu to 43-27.

Spotkania bezpośrednie również zdecydowanie przemawiają za ekipą Braves, która to wygrała cztery z ostatnich pięciu pojedynków z Philadelphią. Poza tym ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wczoraj wynikiem 7-2 na korzysć Atlanty.

„Zespół Atlanty chcąc myśleć o wygraniu rundy zasadniczej nie da się ukryć, ze takie spotkania jak musi wygrać, a na pewno możliwości ku temu posiadają” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Dodatkowo goście tego spotkania znacznie regularnie punktują w każdym spotkaniu, gdzie nie mają prolegomenów ze zdobywaniem runsów. Poza tym mają duo lepszych zawodników w swojej kadrze. Z pewnością szansę na zdobyciu punktów w tym spotkaniu mają Acuna, Swanson, Freeman czy Donaldson.

Trener gospodarzy podczas wczorajszego spotkania szukał rożnych rozwiązań. Jednak w żadnym wypadku to nie przełożyło się na zdobyte rundsy przez ten zespół. Lecz trzeba podkreślić, że nie mają takiego potencjału co przyjezdni.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Reasumując, trudno jest uwierzyć, żeby doszło do tego pojedynku do jakieś niepodzianki. Goście są znacznie mocniejszym zespołem, prezentują lepszą dyspozycję, a poza tym będą mieli przewagę zwycięstwa z wczorajszego pojedynku.

Mecze Philadelphia Phillies – Atlanta Braves można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Philadelphia Phillies – Atlanta Braves21.51Fortuna
Poprzedni artykułDodatkowe 200 PLN od STS! Tylko do końca poniedziałku!
Następny artykułTyp dnia z MLB: Baltimore Orioles – Los Angeles Dodgers – 13 września (piątek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.