Przed nami kolejna seria zmagań w MLB. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Chicago Cubs z Seatlle Mariners. Mocniejszą drużynę są gospodarze, którzy powinni zanotować w tym boju zwycięstwo.

Chicago Cubs vs Seattle Mariners: Typ i analiza

Chicago Cubs vs Seattle Mariners: Typ i analiza

Ekipa Chicago cały czas walczy nawet o czwarte miejsce na koniec rundy zasadniczej w lidze Narodowej. Strata do St. Luis jest niewielka i jak najbardziej są wstanie zawodnicy Cubs ją odrobić.

Chcąc to osiągnąć przede wszystkim muszą regularnie punktować na swoim stadionie. Od początku sezonu udaje im się niezwykle często wygrywać u siebie. W lidze Narodowej jedynie drużyna Los Angeles Dodgers posiada on nich lepszy wynik!

„Chicago chcąc walczyć o czwarte miejsce na pewno takie spotkanie ja te dzisiejsze musi wygrać” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Seattle obecnie jest to jedenasta drużyna W Lidze Amerykańskiej i można powiedzieć, że ten zespół przygotuje się do nowego sezonu, ponieważ szans na grę w playofffach nie mają praktycznie żadnych. Patrząc na konfrontacje wyjazdowe to w tym sezonie zanotowali dwadzieścia dziewięć zwycięstw i czterdzieści jeden razy ponosili porażkę!

Warto jest odnotować, że wczoraj obie ekipy ze sobą rywalizowały. Wówczas najmniejszych szans swoim rywalom nie dała drużyna Chicago, która wygrała u siebie 5-1. Zawodnicy Cubs w każdym elemencie zagrali dobre spotkanie i na pewno będą chcieli również potwierdzić swoją dobrą dyspozycję podczas tej potyczki.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie można zapominać o bilans H2H, gdzie to wszystkie pięć ostatnich spotkań bezpośrednich wygrywała drużyna Chicago! Patrząc również na czyste statystyki są one zdecydowanie lepszej po stronnie gospodarzy, którzy punktują znacznie częściej od rywali, ale i tracą mniej bramek.

Reasumując, gospodarze do tej rywalizacji przystąpią jako zdecydowani faworyci. Jeżeli ekipa Chicago zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa w tym pojedynku.

Mecze Chicago Cubs – Seattle Mariners można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chicago Cubs – Seattle Mariners 11.41Fortuna
Poprzedni artykułFortuna: darmowe bonusy na start dla nowych graczy
Następny artykułMLB typ dnia na 7 września (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.