Można śmiało powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Jest im zespół Los Angeles Dodgers, który nie powinien mieć najmniejszych problemow z wygraną.

Baltimore Orioles – Los Angeles Dodgers: Typ i analiza

Baltimore Orioles – Los Angeles Dodgers: Typ i analiza

Różnica poiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze zamuję przedostanie miejsce w lidze amrykańskiej. Naotmiast ich rywale sa a dobrje dordze, żeby zmagania w Lidze Anrodów zakończyc na pierwszej pozycji, a także whgrać zmagania w Dywizji zachodniej.

Do tego spotkania również w lepszych nastrojach przystąpią goście. Gospodarze mimo, że pięć ostatnich pojedynków grali na własnym stadionie wygrali tylko jeden. Owszem był to mecz własnie z Dodgers. Jednak dzień wcześniej ponieśli porażkę.

Goście z pewnością będą chcieli wziąć rewanż za wczorajszą porażkę. Tym bardziej, że są znacznie lepszym zespołem” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Gospodarze są dużo słabszym zespołem. Rywale nie mają gandżach problemów ze zdobyciem w ich pojedynków runsów. W czterech z pięciu ostatnich pojedynków stracili przynajmniej po siedem runsów!

W ekipie gości są zawodnicy, którzy są wstanie zdobywa punkty podczas każdego spotkania. Podczas ostatnich potyczek całkiem dobrze sobie radzili Saeger, Taylor, Lux, Hernandez czy Freese.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Reasumując, znacznie mocniejszą drużyną jest Los Angeles Dodgers. Ta drużyna posiada znacznie większy potencjał jak i zresztą możliwości. Co pokazuje tabela i ostatnie wyniki. Zawodnicy LA nie mają problemów z wygrywaniem pojedynków na wyjazdach, gdzie regularnie punktują.

Mecze Baltimore Orioles – Los Angeles Dodgers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Baltimore Orioles – Los Angeles Dodgers21.44Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB Philadelphia Phillies – Atlanta Braves – 11 września (środa)
Następny artykułTyp dnia z MLB: New York Mets – Los Angeles Dodgers – 16 września (poniedziałek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.