Walcząca o pierwsze miejsce w Lidze Narodów ekipa Atlanty Braves podejmie na własnym stadionie Miami. Faworytami tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Atlanta – Miami: Typ i analiza

Atlanta – Miami: Typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze zajmują drugie miejsce w lidze mając już sporą przewagę nad trzecią pozycję. Do tego sa na bardzo dobrej drodze na wygranie dywizji wschodniej, której są liderami. Grając na własnym stadionie bilans mają obecnie trzydziestu siedmiu wygranych i dwudziestu siedmiu porażek.

Zdecydowanie gorzej wiedzie się drużynie gości. Miami obecnie zajmuje ostatnie miejsce w lidze jak i zresztą w swojej dyspozycji. Ten zespół niezywkle wyraźnie odstaje od resztki stawki. Jak popatrzymy na ich pojedynki wyjazdowe to wyglądają bardzo słabo, a bilans dwudziestu zwycięstw i czterdziestu porażek jest tego najlepszym dowodem.

„Atlanta ma wszystkie atuty w tym spotkaniu przemawiające za sobą. Pozostaje jedynie tylko to potwierdzić na własnym stadionie. Patrząc na to jak Miami gra na wyjazdach to trudno uwierzyć, żeby sprawili problemy rywalom” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Obie drużyny wczoraj rozegrały swój pojedynek. Atlanta bez najmniejszych problemów wygrała mecz 5-1. W każdym elemencie gospodarze byli dużo lepszym zespołem od rywali, ale widać, że mieli jeszcze sporo rezerwy w swojej grze. Bardzo dobre zawody rozegrał Freman, jeżeli również tak samo zagra i dzisiaj to powinien poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Do tego od pierwszej minuty powinni zagrać jeszcze Albies, Acuna czy Ortega.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

O grze Miami trudno coś dobrego powiedzieć. Przegrali wszystkie ostatnie pięć spotkań, ale trudni uwierzyć, żeby nagle tą passę przerwie. Tracili w każdym z tych spotkań sporą ilość runsów. Rywale bez najmniejszych problemów punktują z nimi.

Reasumując, Miami seriami przegrywa swoje boje. Owszem kiedyś każda passa się kończy, ale trudno jest uwierzyć, żeby Atlanta mogłoby przegrać bój z tka niżej notowanym rywalem.

Mecz Atlanta – Miami  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta – Miami 11.45Fortuna
Poprzedni artykułBukmacher LvBet: wygrane bez podatku
Następny artykułMLB: Cleveland Indians – Kansas City Royals – 24 sierpnia (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.