Atlanta Braves, która w ostatnich tygodnia spisuje się całkiem dobrze podejmie na własnym stadionie Chicago White Sox. Niewątpliwie zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy przede wszystkim znajdują się w lepszej dyspozycji od swoich rywali.

MLB: Atlanta Braves – Chicago White Sox: Typ i analiza

MLB: Atlanta Braves – Chicago White Sox: Typ i analiza

Gospodarze obecnie zajmują drugie miejsce w Lidze Narodowej i przede wszystkim skupią się na utrzymaniu tej pozycji, ponieważ będzie im trudno poprawić tą lokatę. Chicago natomiast w Lidze Amerykańskiej nie ma już większych szans na wywalczenie sobie prawa gry w fazie playoff. Obecnie zajmują dziesiąte miejsce i strata do ósmej ekipy jest dosyć wyraźna.

Patrząc na obecną dyspozycję tych drużyn to również i ona przemawia za zespołem gospodarzy, którzy wygrali trzy z ostatnich pięciu pojedynków. Dla porównania w tym samym czasie zawodnicy Atlanty wygrali zaledwie raz!

„Gospodarze cały czas mają większa motywację o zanotowanie dobrego wyniku. Znajdują się w lepszej sytuacji, cały czas walczą o drugie miejsce, a do tego grają na własnym obiekcie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Drużyna Atlanty w ostatnim spotkaniach bez najmniejszych problemów wygrywa swoje pojedynki. Wszystkie ostatnie pięć pojedynków zawodnicy Braves wygrali na własnym obiekcie. Nie mieli najmniejszych problemów z wygranymi. W każdym spotkaniu zdobywali sporo punktów. Nie dawali większych szans rywalom.

Warto jest podkreślić, że Chicago grając na wyjazdach w ostatnim pojedynkach rywale regularnie z nimi punktowali. Zanotowali chociażby dwie wysokie porażki jak chociażby 14-4 z Minnesotą czy też 9-2 z Los Angeles Angeles.

Pod względem kadrowym znacznie lepiej również wyglądają gospodarze. Z pewnością podczas dzisiejszego pojedynku powinni zagrać Ortega, Freeman, Joyce czy też Flowers. Wszyscy Ci zawodnicy zdobyli punkty w ostatnim spotkaniu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ze zdobywaniem punktów podczas swoich spotkań ma problemy drużyna Minnesoty. W zaledwie jednym z pięciu ostatnich spotkań zdobyli więcej niż dwa punkty. Trzeba pokreślić, ze w dodatku grali na własnym stadionie!

Reasumując, Atlanta spisuje się znacznie lepiej w ostatnich spotkaniach. Poza tym grają ten mecz na własnym stadionie, gdzie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Tym bardziej, że rywal nie powinien postawić zbyt dużych problemów.

Mecze Atlanta Braves – Chicago White Sox można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta Braves – Chicago White Sox11.53Fortuna
Poprzedni artykułTyp z MLB – 29 sierpnia (czwartek)
Następny artykułFortuna: darmowe bonusy na start dla nowych graczy
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.