Czas na trzecie spotkanie ćwierćfinałowe w fazie playoff pomiedzy Minnesota Twins, a New York Yankees. Faworytami tego pojedynku są Yankesi i nie powinni mieć większych problemów z pewną wgraną w tym spotkaniu.

Minnesota Twins – New York Yankees: Typ i analiza

Minnesota Twins – New York Yankees: Typ i analiza

Gospodarze na pewno liczą na zmniejszenie wyniku rywalizacji, ponieważ po dwóch pojedynkach dużo lepiej sytuacja wygląda w po stronie drużyny z Nowego Yorku, która wygrała oba pojedynki. Warto jest podkreślić, że podopieczni Boone nie dali najmniejszych szans rywalom, ponieważ pojedynku wygrywał 8-2 raz 10-4!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Oba mecze do tej pory były rozgrywane po dyktando drużyny Yaneksów, którzy nie mieli najmniejszych problemów z wygraniem swoich potyczek. Poza tym co warto jest odnotować pewnie zdobywali runsy, a tego nie można powiedzieć o ich rywalach.

Yaneksi również w rundzie zasadniczej byli znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali, z którymi walczą o ćwierćfinał. Z taką grą są wstanie szybko wywalczyć sobie awans do kolejnej rundy playoff” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Pod względem kadrowym również dużo lepiej to wygląda po stronie drużyny Yankesów. Jak pokazały dwa mecze bezpośrednie każdy z zawodników dostający szansę na grę jest wstanie wywalczyć runsy. Poza tym w zespole mają takich zawodników jak LaMathieu, Torres, Sanchez czy Judge, którzy powinni poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Gospodarze liczą na przełamanie i przedłużenie rywalizacji w playoffach. Jednak również spotkania w rundzie zasadniczej były pod dyktando drużyny Yaneksów. I podczas tego pojedynku ten zespół powinien pokazać swoją wyższość i sięgnąć po zwycięstwo.

Mecze Minnesota Twins – New York Yankees można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Minnesota Twins – New York Yankees21.72Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB – 4 października (piątek)
Następny artykułTyp dnia z MLB – 10 października (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.