Czas na fazę playoff w MLB. W nocy z czwartku na piątek naszego czasu swój pierwszy mecz ćwierćfinałowy rozegrają drużyny Los Angeles Dodgers z Washington Nationals. Faworytami tego pojedynku są gospodarze i można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Los Angeles Dodgers – Washington Nationals: Typ i analiza

Los Angeles Dodgers – Washington Nationals: Typ i analiza

Los Angeles Dodgers to ekipa, która wbardzo ładnym styli wygrała zmagania w Lidze Narodowej z przewagę nad drugim zespołem. Natomiast drużyna zmagania zakończyła na trzeciej pozycji. Mimo, że był to dobry rezuzltat tego zespołu to różnica do gospodarzy tego spotkania była niezywkle ogromna.

Warto jest odnotować, że obie drużyny w rundzie zasadniczej kapitalnie spisywały się na własnym stadionie. Grając przed własną publicznością regularnie punktowali. Ekipa Los Angeles Dodgers zmagania zakończyła z bilansem 59-22, zaś ekipa Nationals 50-31. Lecz drużynie Washingtonie nie szło zbyt dobrze na wyjazdach, gdzie to miała spore problemy z regularnym wygrywaniem. Bilans konfrontacji 43-38 jest tego najlepszym dowodem.

Drużyna Dodgers prezentowała się znacznie lepiej w pierwej części sezonu. Do tego dzisiejsze spotkanie rozegrają na własnym obiekcie, a to stawia ich w dużo lepszej sytuacji w porównaniu do rywali” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Gospodarze tego spotkania są dużo lepiej ułożoną drużyną. W porównaniu to ekipy Washington u zdobyli więcej runsów w pierwszej części sezonu, ale zdecydowanie mniej stracili.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Pod względem kadrowym również posiadają znacznie lepszym zawodników od swoich przeciwników. Szansę na zdobycie punków podczas rej rywalizacji na pewno mają Muncy, Taylor, Smith, Seager czy też Pollock. Podczas ostatnich pojedynków bezpośrednich również lepiej sobie radziła drużyna Los Angeles Dodgers. I to ona jest faworytem dzisiejszej potyczki.

Mecze Los Angeles Dodgers – Washington Nationals można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Los Angeles Dodgers – Washington Nationals21.55Fortuna
Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Następny artykułTyp dnia z MLB – 8 października (wtorek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.