Czas na ostatnie spotkanie podczas zakończenia rundy zasadniczej spotkań w MLB. Dzisiaj liczna przełamanie zespołu St.Louis Cardinals, która zagra z Chicago Cubs. Po trzech porażkach czas na zwycięstwo gospodarzy tego spotkania.

St.Louis Cardinals – Chicago Cubs: Typ i analiza

St.Louis Cardinals – Chicago Cubs: Typ i analiza

Wczoraj dosyć sensacyjnie swoje spotkanie przegrała ekipa St.Louis Cardinals własnie Chicago Cubs. Podczas wcześniejszych pojedynków bezpośrednich regularnie wygrywali, zaś wczoraj nie mieli zbyt dużo do powiedzenia i musieli uznać wyższość rywali, gdzie przegrali 8-2.

Jednak największym atutem od początku sezonu obu tych ekip była gra na własnym stadionie. Ten atut dzisiaj mają zawodnicy St.Louis Cardinals i niewątpliwie powinni go wykorzystać. W tym sezonie ich bilans to póki co 49-30. Dla porównania Chicago na wyjazdach posiada bilans 32-47.

Gospodarze mają cały czas szanse na trzecie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Chcąc to osiągnąć na pewno musza wygrać ten pojedynek” – pisze ekspert portalu typersi.net

Goście tego spotkania walczą w najlepszym przypadku o siódme miejsce. Jednak nie będzie to takie łatwe do zrealizowania, bowiem Arizona w ostatnim czasie prezentuje dobrą dyspozycję i regularnie wygrywa swoje konfrontacje. Gospodarze natomiast tracą bardzo niewiele do Washington Nationals i tym samym trzeciego zespołu w lidze.

Zawodnicy St.Louis Cardinals nie mają najmniejszych problemów ze zdobyciem runsów w każdym ze spotkań. Parząc na ich ostatnie pojedynki na własnym obiekcie to grali w kratkę: po wygranym pojedynku przychodziła porażka. Patrząc na to, ze ostatni pojedynek przegrali to teraz powinni odnotować wygraną. Ekipa Cups od jedenastu pojedynków, ani razu nie wygrała dwóch spotkań na wyjeździe pod rząd.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Reasumując, mocniejszą drużyną są gospodarzże. Poza tym graja na własnym obiekcie oraz będą chcieli wziąć rewanż za wczorajszy pojedynek. Jeśli dzisiaj zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Mecze St.Louis Cardinals – Chicago Cubs można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
St.Louis Cardinals – Chicago Cubs21.51Fortuna
Poprzedni artykułBaseball obstawianie. Aktualna oferta na Noblebet.pl
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.