Czas na drugie spotkanie finałowe w MLB, w ktorym to występują drużyny Houston Astros i Washington Nationals. Wczoraj doszło do sporej niespodzianki, ponieważ pierwszy mecz wygrała ekipa przyjezdnych i to ona prowadzi 1-0.

Houston Astros – Washington Nationals Typ i analiza

Houston Astros – Washington Nationals: Typ i analiza

Trudno tak naprawdę jest uwierzyć, żeby gospodarze przegrali drugi mecz z rzędu i na własnym obiekcie. Wczorajszy mecz był bardzo wyrównany, bo zakończył się rezultatem 4-5. Zawodnicy drużyny Astros pokazali, że na własnym obiekcie są groźni i potrafią wykorzystać atut gry u siebie. Na przestrzeni ostatnich piętnastu spotkań nie przegrali dwóch konfrontacji pod rząd.

Poza tym wczorajsza przegrana można uznać za wypadek przy pracy, ponieważ Huston bardzo dobrze radziło sobie w półfinale z Yankesami. Grając na własnym stadionie zanotowali bolesną porażkę również w pierwszym spotkaniu, ale w kolejnych potyczkach już wygrywali.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zawodnicy Housotn poza tym grając na własnym stadionie nie mają żadnych problemów ze zdobywaniem runsów. W ostatnich ośmiu meczach regularnie zdobywali regularnie podczas każdego pojedynku. Nie licząc pojedynku z Yankesami w pozostałych zdobywali minimum po trzy!

Ekipa Nationals w póinale bardzo dobrze zaprezentowała się z drużyną St. Cardinals, gdzie bez najmniejszych problemów zanotowali wygraną. Do tego pojedynku przystąpią nie da się ukryć, że w dobrych nastrojach, bo wczorajsza wygrana była dla nich niezywke cenna.

Gospodarze wczoraj zawiedli można powiedzieć, że praktycznie w każdym elemencie. Trudno spodziewać się tego, żeby dzisiaj dzisiaj znowu tak słabo się zaprezentowali. Poza tym ten mecz grają na własnym obiekcie, więc chcąc myśleć o wygraniu rywalizacji ten mecz muszą wygrać.

Mecze Houston Astros – New York Yankees można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Houston Astros – New York Yankees11.55Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia – 20 października (niedziela)
Następny artykułTyp dnia – 7 listopada
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.