Czas na piąte już spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Los Angeles Dodgers vs Washington Nationals. Obecny stan rywalizacji tych ekip to 2-2. To wszystko sprawia, że będzie to decydujące starcie w walce o półfinał. Faworytami tego spotkania są gospodarze i to własnie oni powinni zagrać w następnej rundzie.

Los Angeles Dodgers – Washington Nationals: Typ i analiza

Los Angeles Dodgers – Washington Nationals: Typ i analiza

Dodgers nie mieli sobie równych w rundzie zassadzniej, gdzie to zajęli pierwsze miejsce. Pod względem zdobytych runsów byli lepszym zespole jednak zdecydowanie lepiej wygląda to po stornie straconych, gdzie różnica pomiędzy tymi zespołami wynosiła ponad sto punktów!

Największym atutem Dodgers w rundzie zasadniczej była gra na własnym stadionie. W Lidze Narodowej mieli najlepszy bilans, bo wynosił on 59-22. Porównując to drużyna Washingtonu na wyjazdach osiągneła rezultat 42-39. Atut gry an własnym stadionie dzisiaj gospodarze powinni wykorzystać.

Drużyna Dodgers w pierwszej części sezonu prezentowała się znacznie lepiej. Największym ich atutem jest gra u siebie i mając tą przewagę powinni potwierdzić w tej rywalizacji” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Ciekawą jest fakt, że drużyn podczas playoffów wygrywają na zmianę. Idąc tym tropem to własnie dzisiaj drużyna Dodgers powinna zanotować zwycięstwo, ponieważ w ostatnim spotkaniu górą była drużyna Washington.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Patrząc na cztery spotkania w fazie playoff to przede wszytkom dużo lepiej wygląda sytuacja po stornie gospodarzy pod względem zdobytych runsów. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ maja w swoim zespole takich zawodników jak Pollock, Pederson, Lux, Mundy, Martin czy Frese, których stać na wywalczenie punktów w tym spotkaniu. Dużo słabiej wygląda to po drużynie gości. Zawodnicy Nationals maja spore problemy ze zdobyciem powyżej dziesięciu runasów w spotkaniu.

Mecze Los Angeles Dodgers – Washington Nationals można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Los Angeles Dodgers – Washington Nationals11.71Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB – 8 października (wtorek)
Następny artykułTyp dnia – 12 października (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.