Lider rankingu ATP o awans do drugiej rundy turnieju w Monte Carlo we wtorek zagra z Kohlschreiberem. I co tutaj dużo mówić zdecydowanym faworytem tego boju jest Djoko, który powinien ten pojedynek zakończyć w dwóch setach.

Darmowy typ, analiza z turnieju ATP Monte Carlo

Darmowy typ, analiza z turnieju ATP Monte Carlo

Niemiec na pewno czuje spory niedosyt po losowaniu, ponieważ na pewno nie takiego rywala sobie wyobrażał już w drugiej rundzie. Owszem Kolba umie grać w tenisa, ale mierzyć się z Novakiem trzeba zagrać fantastycznie w każdym elemencie przez całe spotkanie, co jest mało realne można powiedzieć.

Chociaż Noivak będzie miał dobrą okazję, żeby wziąć rewanż za ostatnią przegraną z Kolbą w Indian Wells. Jednak bilans spotkań bezpośrednich zdecydowanie przemawia za Djokovićem, który wygrał osiem spotkań o dwa razy przegrywał.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

„Popularny Kolba sprawił niespodziankę w Indian Wells pokonując Novaka, ale na mączce Djoko powinien szybo uporać się z rywalem” – pisze ekspert portalu typ-dna.pl

Djoko można powiedzieć, że nieco zgubił formę z Australian Open, gdzie to w ładnym stylu wygrał cały turniej. Ponieważ w Miami jak i Indian Wells nie szło mu zbyt dobrze. Jednak trzeba przyznać, że celuje ten zawodnik w kolejną wygraną w Wielkim szlemie, czyli w French Open. Jednak turniej w Monte Carlo również jest bardzo prestiżowy w kalendarzy tenisowym i wygrana zawsze w nim daje jeszcze większą satysfakcję.

Ostatnie występy Kolby na mączce można powiedzieć, że nie był jakieś rewelacyjne. W Meerekechu doszedł do drugiej rundy, gzie wygrał jedynie spotkanie z Fokinem. Niemiec był wówczas zdecydowanym faworytem, a mec zbył niezwykle zacięty. W drugiej rundzie zatrzymał go już Andjuar, który wygrał 2-0. Niemiec również miał przyjemniej grać w pierwszej rundzie tego turniej, gdzie wygrał z Danielem 2-0, ale trzeba podkreślić, że rywal kompletnie nic nie grał Daniel popełniał proste błędy,.

Reasumując, trzeba przyznać, ze ten mecz ma tylko jednego faworyta. Rzecz jasna jest im Niemiec, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Djokovic – KohlschreiberDjokovic – 1.51.44STS
Poprzedni artykułKonto tymczasowe LvBET. Jak działa, jak założyć?
Następny artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.