Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju w Marrekach zostanie rozegrane pomiędzy Daniel Taro, a Simonem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju jest ten drugi i nie powinien mieć on większych problemów z zanotowaniem tutaj zwycięstwa.


Darmowy typ i analiza z tenisa na piatek

Darmowy typ i analiza z tenisa na piatek

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Giles obecnie zajmuje dwudzieste siódme miejsce w rankingu ATO, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej piątej pozycji.

Można powiedzieć, że Simon wreszcie gra na takim poziomie co się od niego oczekuje. W tym turnieju rozegrał dwa spotkania i dwa wygrał i to w bardzo ładnym stylu, . Nie daj większych szans dla Kovalika oraz Anddeozziego, gdzie to szybko odprawiał rywali z kwitkiem. Czuje widać się tutaj bardzo dobrze. A chce z pewnością poprawić wynik sprzed roku, gdzie doszedł w tej imprezie do ćwierćfinału.Daniel natomiast wygrywał tutaj swoje spotkania z Zvarevem oraz Menedenezem. Były to przekonujące zwycięstwa, ale warto jest podkreślić, że nie miał zbyt wymagających rywali. W obu tych bojach był zdecydowanym faworytem. A teraz dopiero przyjdzie sprawdzić mu się z znacznie mocniejszym zawodnikiem.

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Simon na mączce radzi sobie bardzo dobrze. Taro owszem nie jest to słaby zawodnik, ale trzeba podkreślić, że różnica klas czy też możliwości jest bardzo duża. Jak zobaczymy na jego wcześniejsze występy w tym sezonie na mączce to nic wybitnego ten zawodnik nie pokazywał, gdzie odpadał bardzo szybko z turniejów.

Reasumując, faworytem tego boju nie ta się ukryć, ze jest Simon. Taro jak ugra seta to można powiedzieć, że to i tak będzie spory sukces jak na tego zawodnika.

MeczTyp KursBukmacher
Daniel – Simon21.30STS
Poprzedni artykuł25 PLN od Forbet dla wszystkich!
Następny artykułKonto tymczasowe LvBET. Jak działa, jak założyć?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.