Jedno z dzisiejszych spotkań podczas challengera w Montevideo będzie to pojedynek pomiędzy Baezem, a Bagnisem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ten drugi, który nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Darmowy pewniak z tenisa

Darmowy pewniak z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Baez obecnie zajmuje miejsce w piątej setce rankingu ATP. Jedna nie da się ukryć, że dla zdecydowanie większości osób jest to anonimowy zawodnik. Nie ma się czemu dziwić ma niespełna dziewiętnaście lat.

Bagnis natomiast w porównaniu do swojego dzisiejszego rywala jest dużo bardziej ogranym zawodnikiem i dużo bardziej doświadczonym. Owszem obecnie zajmuje sto trzydzieste miejsce w rankingu ATP, ale najwyżej był sklasyfikowany na pięćdziesiątej piątej piątej lokacie.

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Bagnis jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i jeśli nie zlekceważy rywala nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Patrząc na dyspozycję Bagnisa podczas ostatnich turniejów to prezentował solidną dyspozycję, gdzie to poniżej swojego poziomu nie schodził. Regularnie notował ćwierćfinały lub półfinały. W pierwszej rundzie mierzył się z zawodnikiem pokroju swojego dzisiejszego rywala – Meligenim, gdzie to pewnie i bez najmniejszych problemów wygrał 2-0.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Baez natomiast to zawodnik, który przede wszystkim gra w ITFach. Dla tego tenisisty jest to dopiero drugi turniej w tym sezonie rangi challenger. W pierwszym – Bueanos Aires odpadł już w pierwszym meczu. W tej imprezie sprawił jedną niespodziankę, gdzie to pokonał Varlillasa 2-0.

Reasumując, faworytem tego spotkania jest ten Bagnis. Jeśli nie zlekceważy swojego rywala to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Mecz Baez – Bagnis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Baez – BagnisDW 0-21.51Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB – 24 października (piątek)
Następny artykułTyp dnia – 12 listopada (wtorek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.