Czas na spotkania drugiej rundy challengera w portugalskim Maia. Jedno z środowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Lorenzim z Rodionoe. Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, a jest im doświadczony Paolo.

Lorenzi – Rodionov (Typ i analiza)

Lorenzi – Rodionov (Typ i analiza)

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora. Lorenzi na chwilę obecną zajmuje sto dwudzieste miejsce w rankingu ATP. Jednak trzeba też podkreślić, ze ten zawodnik ma swoje lata. Jednak jak zobaczymy na jego wynik z tego roku to zbyt dużo złego nie można powiedzieć, ponieważ na clayu wygrał dwadzieścia osiem spotkań i dwadzieścia sześć razy przegrywał.

Rodionnov obecnie jest wręcz na początku swojej seniorskiej kariery. Ten zawodnik ma dopiero dwadzieścia lat, zaś sklasyfikowany jest na chwilę obecną na początku czwartej setki rankingu ATP. Chociaż jego najwyższe miejsce w karierze to 187. W tym sezonie na clayu Jurij zanotował cztery wyrgane i dziewięć razy przegrywał.

Lorenzi jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Musi zagrać podczas tego starcia na swoim najwyższym poziomie, a wówczas nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Włoch podczas tej imprezy liczy na dobry wynik. Tym bardziej, że jest rozstawiony z numerem dwa, wiec dla niego to plan minimum w tej imprezie do ćwierćfinał. Patrzą cna jego ostatnie wyniki to nie notował dobrych rezultatów. jednak z drugiej strony trzeba też podkreślić, że nie miał łatwego zadania, ponieważ trafiał na wymagających przeciwników już w pierwszych rundach. Ponieważ przegrane z Popoo, Kolarem, czy też Berrere na pewno wsyu mu nie przynoszą.

Jednak z drugiej strony trzeb podkreślić, ze poniżej swojego poziomu nie schodził. Z rywalami w swoim zasięgu wygrywał i to przekonujące swoje wszystkie spotkania.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Rodionov w ostatnim czasie grając na poziomie nawet chellengerów miał spore problemy z zanotowaniem dobrego wyniku. Jak nawet wygrywał swoje mecze to w żadnym przypadku nie były one bardzo pewne. Jak chociażby z pierwszej rundy tego turnieju, gdzie to okazał się lepszy o Cacao, ale mecz nie był taki łatwy ostatecznie wygrał do Jurij 2-1.

Reasumując, Lorenzi jest niewątpliwie zawodnikiem bardziej doświadczonym i o większym potencjale. Jeśli zagra ten mecz na swoim poziomie to nie powinien mieć tutaj większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Możliwości posiada spore i z pewnością potwierdzi w tym starciu.

Mecz Lorenzi – Rodionov można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Lorenzi – Rodionov11.44Fortuna
Poprzedni artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na bonus 500 PLN
Następny artykułKupon za aktywność od bukmachera STS.
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.