Najlepsi tenisiści sezonu 2019 walczą obecnie podczas turnieju Masters w Londynie. Jednak to nie oznacza końca sezonu dla wszystkich zawodników, ponieważ Ci rywalizują chociażby podczas challengera w Ortisei, gdzie to dzisiaj dojdzie do potyczki pomiędzy Neuchriste, a Gojowczykiem. Nie da się ukryć, ze zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten drugi i nie powinien on mieć zbyt dużych problemów rywalem.

Darmowy pewniak na dzisiaj

Darmowy pewniak na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Neuchrist to obecnie zawodnik, który otwiera ósmą setkę rankingu ATP. Mimo, że ten zawodnik zbliża się 'trzydziestki” zbyt dużo w tenisie nie osiągnął, a z roku nam rok gra coraz słabiej.

Neuchrist najwyżej był sklasyfikowany na 244 pozycji, więc najlepiej to pokazuje jaki ten zakownik ma możliwości. Poza tym nic wybitnego nie prezentuje od dłuższego czasu. Nie licząc obecnego sezonu to od wcześniej wygrał zaledwie jeden mecz. W każdym swoim turnieju odpadał w pierwszej rundzie.

Podczas tej imprezy sprawił jedną sporą niespodziankę, gdzie to w pierwszej rundzie pokonał niespodziewanie Karatseva. Austriak nie był faworytem tego pojedynku, a mimo to w trzech setach pokonał wyżej notowanego rywala.

Pomimo, że Gojowczyk na pewno nie prezentuje najlepszej swojej dyspozycji to jest faworytem meczu z Neuchrist, od którego jest przynajmniej jeden poziom lepszy” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Gojowczyk do tego turnieju przystąpi w całkiem dobrych humorach i na pewno liczy na dobry wynik. Bowiem podczas ostatnich turnieju na hali radził sobie całkiem przyzwoicie, gdzie to mimo, że w Bazylei odpadł w pierwszej rundzie, ale grał tam w eliminacjach, gdzie ogrywał chociażby Karolovća czy Ruuda, a przecież nie są to anonimowe osoby.

Natomiast w dwóch pozostałych challengerach w Eckental oraz Bratysławie dochodził odpowiednio do ćwierćfinału oraz trzeciej rundy. Udawało mu się wygrywać mecze z takimi zawodnikami jak Ofner czy Ikkel, które dla większości osób nie są anonimowymi postaciami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Reasumując, jeśli Gojowcyzk nie zlekceważy swojego rywala i zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej. Niemiec minimum jest o klas lepszy od swoich rywala, a poza tym bardziej doświadczonym.

Mecz Neuchrist – Gojowczyk można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Neuchrist – GojowczykDW 0-21.58Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia – 7 listopada
Następny artykułTenis. Typ dnia – 16 listopada (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.