Legalny bukmacher STS online wprowadza nowość w swojej ofercie. Co tydzień wszyscy typerzy za przegrany kupony mogą liczyć na zwrot stawki nawet do 50 PLN.

STS zmniejsza przegrane graczom co tydzień

STS zmniejsza przegrane graczom co tydzień

Na samym wstępie warto jest dodać, że w promocji „Tygodniowy Cashback” kwalifikują się wszystkie typy, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A na pewno jest co typować, ponieważ mecze są rozgrywane praktycznie w każdej dyscyplinie.

Warto jest jednak mieć na uwadze, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kupony. Dodatkowo wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

50 PLN co tydzień dla graczy:

Bukmacher STS w promocji „Tygodniowy Cashback” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia. Typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Betclic kod promocyjny cashback
Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN bez ryzyka

Jeśli się okaże, ze faworyci zawiedli graczy to nie straconą oni całej gotówki, ponieważ bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony w każdym etapie po czym przyzna bonus 20% tej wartości. W czasie każdego tygodnia gracz możliwe otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Wszyscy nowi użytkownicy obstawienie meczy u bukmachera STS online mogą od ekstra pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy pesymiści to realiści?
Następny artykułSuperbet daje obstawianie bez ryzyka przez tydzień!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.