Totolotek to firma bukmacherska, która swoje doświadczenie na rynku buduje już od 1992 roku (czyni to ją najstarszym bukmacherem w Polsce). Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swojemu podejściu do typerów – nie tylko stara się przyciągnąć do siebie nowych obstawiających atrakcyjnymi bonusami powitalnymi (jak zresztą większość operatorów bukmacherskich), ale też wychodzi z solidną propozycją również do swoich stałych klientów. Mowa o jej solidnym programie lojalnościowym, nagradzającym za każdy zrealizowany w jej obrębie zakład. Jak jednak do tego programu dołączyć i dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Totolotek BetClub. Program lojalnościowy bukmachera. Co trzeba wiedzieć?
Totolotek BetClub. Program lojalnościowy bukmachera. Co trzeba wiedzieć?

BetClub w Totolotku – jak się zapisać i jak działa?

BetClub jest jednym z programów lojalnościowych, do których… nie trzeba się zapisywać – przynajmniej w momencie, kiedy korzysta się z internetowej oferty bukmachera. Nieco inaczej ma się sprawa z osobami odwiedzającymi jego punkty stacjonarne – Ci, celem dołączenia, muszą założyć specjalną kartę stałego klienta. Założy ją jednak pracownik punktu przyjmowania zakładów, zupełnie za darmo. Warto powiązać ją z własnym kontem internetowym, by zarówno zakłady zawierane za jego pośrednictwem, jak i te dokonywane w placówkach stacjonarnych naliczały punkty do tego samego salda.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na czym polega samo uczestnictwo w programie? Za każdy zawierany zakład u bukmachera otrzymujemy punkty – ich ilość zależy przede wszystkim od tego, jaką stawkę postawimy, ale też od tego, ile zdarzeń znajdzie się w obrębie danego kuponu. Nie ma przy tym znaczenia, czy kupon finalnie okaże się zwycięski, czy też przegrany. Bardzo ważnym czynnikiem zwiększającym tempo zdobywania punktów są rangi, które pozyskujemy po osiągnięciu kolejnych progów punktowych – zanim więc wydamy je na nagrody, powinniśmy zadbać o wbicie odpowiedniej ilości punktów. 

Punkty mają okres ważności, który wynosi dokładnie rok (od momentu ich zdobycia) – po tym czasie wygasną. Warto więc wykorzystać je wcześniej. Nagrody (opisywane przez nas poniżej) są możliwe do odebrania po zdobyciu 5000 punktów (a zatem wbiciu złotej rangi).

Punkty wymienia się na wiele rzeczy. Można je wykorzystać, między innymi, na zakłady na nasze typy na MLB!

Rangi w programie lojalnościowym Totolotka

Wraz ze zdobywaniem kolejnych punktów w programie lojalnościowym bukmachera Totolotek, jesteśmy w stanie zdobywać kolejne rangi. W sumie możliwe jest pozyskanie trzech:

  • srebrna (od 0 do 5000 punktów) – jest podstawową rangą, którą posiadamy od początku.
  • złota (od 5000 do 20 000 punktów) – posiadając ją, zdobywamy 25% więcej punktów.
  • platynowa (powyżej 20 000 punktów) – zdobywając ją, nasze zdobycze punktowe są o 50% większe.

Warto wspomnieć, że raz zdobyta ranga jest przypisywana do naszego konta na 3 miesiące. Nawet jeśli wypadniemy z „widełek”, w tym czasie będziemy mogli korzystać z przywilejów, jakie daje.

Nagrody za punkty w programie lojalnościowym Totolotka

Naturalnie rzecz biorąc punkty na naszym koncie gromadzimy w konkretnym celu. Posiadając je na koncie, możemy zainwestować między innymi w darmowe bonusy bukmacherskie na dalszą grę, ale i dostęp do specjalnych promocji okazjonalnych, w tym tych podnoszących kursy na wybrane spotkania. Swoim klubowiczom Totolotek często rozdaje również nagrody fizyczne, zwłaszcza takie ściśle związane z ligami czy drużynami, które sponsoruje.

Co musimy wiedzieć o programie BetClub w Totolotku?

Totolotek bukmacher bonus
Totolotek bukmacher bonus
  • Nie musimy się w nim rejestrować – stajemy się jego członkami automatycznie.
  • Im większy zakład i im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów zdobędziemy.
  • Punkty wygasają dokładnie po roku.
  • Warto zbierać punkty na koncie – dwie dodatkowe rangi, które możemy zdobyć za ich posiadanie pozwolą nam zdobywać je szybciej.
  • Nagrody są dostępne od progu 5000 punktów.

Totolotek co jakiś czas organizuje zróżnicowane akcje promocyjne – wiele spośród nich daje nam możliwość zdobycia dużej ilości punktów. Warto więc być na bieżąco z ofertą promocyjną.

Program lojalnościowy działa internetowo i stacjonarnie – w tym drugim przypadku będziemy potrzebować karty stałego klienta, którą założymy bezpłatnie u pracownika punktu przyjmowania zakładów, który odwiedziliśmy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot do 20 PLN stawki za przegrany kupon ze sportów wirtualnych w STS
Następny artykułTypy na siatkówkę – jak obstawiać ten sport?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)