Totalbet bukmacher legalny przygotował promocję, w której można otrzymać nawet 100 PLN za przegrany kupon na innej stronie do obstawiania!

Totalbet - pieniądze za kupon u innego bukmachera!
Totalbet – pieniądze za kupon u innego bukmachera!

Totalbet promocja na start

Promocja jest dostępna jedynie dla osób, które jeszcze nie posiadają konta w Totalbet. Rejestracja Totalbet jest dostępna za darmo dla każdego, kto ma ukończone 18 lat.

W ramach oferty specjalnej na dzień 19 kwietnia każdy chętny może otrzymać do 100 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu u konkurencyjnego bukmachera. Takiego czegoś na próżno szukać na innych stronach!

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Bonus w Totalbet online

Tylko jeden bonus na gracza przysługuje w tej promocji. Nie można zgarnąć cashbacku większego niż 100 PLN. Aby otrzymać pieniądze, musisz przesłać skan nietrafionego zakładu na specjalny adres e-mail organizatora.

Pamiętaj – Totalbet kod promocyjny nie jest tu wymagany! Możesz też nie brać udziału w tej ofercie i dzięki temu zgarnąć standardowy prezent na start, czyli 25 PLN jako bonus bez depozytu i nawet 500 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie!

A jeżeli nie możesz skorzystać z tej oferty, zerknij na Fortuna bonus, czyli 20 PLN jako freebet i do tego aż 1000 PLN lub mniej przy debiutanckim przelewie!

Bądź na bieżąco! U nas znajdziesz nie tylko typy MLB, ale także informacje o aktualnych bonusach! Zapisz się do powiadomień, a na pewno nie ominie cię nic istotnego!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułSzybkie Rynki w Etoto. Co to jest, jak grać, ile można wygrać?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)