Totalbet jest jednym z nielicznych bukmacherów, którzy oferują graczom bonus bez depozytu na start. Sprawdź, jak skorzystać z tej promocji i poznaj Totalbet kod promocyjny na nowy rok!

Totalbet kod promocyjny. Bonus bez depozytu!
Totalbet kod promocyjny. Bonus bez depozytu!

Totalbet bonus powitalny

Wiele osób nie lubi dokonywać wpłat do bukmachera, zanim nie sprawdzi w praktyce jego możliwości. Totalbet daje wam taką szansę, a wszystko dzięki darmowemu bonusowi 25 PLN, który można odebrać za samą rejestrację i weryfikację konta.

Co bardzo ważne – środki bonusowe mogą być wykorzystane na dowolną dyscyplinę sportową. Baseball nie jest więc w tym przypadku wykluczony, jak bywa to w niektórych przypadkach, gdzie promocja dotyczy przede wszystkim piłki nożnej czy tenisa.

Jaki kod promocyjny w Totalbet?

Aby odebrać premię bukmacherską, nie jest wymagany żaden Totalbet kod promocyjny. Opisywany buk nie przygotował dla graczy żadnego specjalnego hasła bonusowego, dzięki czemu zakładając konto w standardowy sposób, możecie być pewni, że odbieracie najlepszy bonus z możliwych!

Totalbet nie tylko ma dla graczy premię bez wpłaty, ale także doładowanie konta w przypadku pierwszego depozytu na profil. Do odebrania jest nawet 500 PLN!

Przygotowywane przez nas typy na baseball bardzo często brane są z oficjalnej strony Totalbet. Nie mamy jednak zamiaru w żaden sposób reklamować tego bukmachera – sami możecie przekonać się o jego wadach i zaletach!

Masz już kotno w Totalbet? Podziel się z innymi swoją opinią! Uważasz, że jest to portal godny uwagi czy może wręcz przeciwnie?

Darmowa rejestracja konta bukmacherskiego – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniaki baseball – 12 stycznia (sobota)
Następny artykułForbet Wirtualne Sporty. 10000 PLN do wygrania!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)