Czas na spotkania półfinałowe podczas challengera w Ortisel. Jedno z dwóch dzisiejszych starć będzie to rywalizacja pomiędzy Hoangiem z Sinnerem. Nie da się ukryć, ze faworytem tego pojedynku jest ten drugi i nie powinien mieć on zbyt większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Hoang – Sinner: Typ i analiza

Hoang – Sinner: Typ i analiza

Mimo, że różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt duża, ponieważ Hoang sklasyfikowany jest na sto dwudziestej czwartej pozycji, zaś Sinner zajmuje dziewięćdziesiąte szóste miejsce. To jednak trzeba podkreślić, że Jannik jest znacznie lepszym zawodnikiem o większym potencjale i możliwościach.

Sinner nie da się ukryć ze ma za sobą udany sezon. Przecież nie raz mogliśmy oglądać tego zawodnika na poziomie turniejów rankingi ATP, gdzie to radził sobie całkiem dobrze. Przecież w ostatnich tygodniach pokonał chociażby takich zawodników jak Copil, Tiafoe, Monfil, Rosol, czy też Kohlschreiber, a przecież nie są to anonimowe postacie w Świecie tenisa.

Sinnner w porównaniu do swojego rywala jest lepszym zawodnikiem, a poza tym znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Experci podkreślają, że te zawodnik ma ogromny talent i możliwości. Co Włoch zresztą potwierdza, ponieważ ma zaledwie osiemnaście lat” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Sinner można powiedzieć, że nie miał jeszcze okazali, aby zmęczyć się podczas tego turnieju, ponieważ do tej pory rywalizował z takimi zawodnikami jak Miedler, Marcora czy Gaio, gdzie to wygrywał i to bardzo przekonujące swoje spotkania.

Hoang, mimo że w ostatnich tygodniach występował przede wszystkim w challengerach nie radził sobie zbyt dobrze. Bowiem na przestrzeni ostatniego miesiąca zanotowała zaledwie jedne godny uwagi wynik, gdzie to w Brescie doszedł do ćwierćfinału. Jednak w kolejnym meczu odpadł już w pierwszym meczu!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Podczas tej imprezie również Hoang nie miał jeszcze większych problemów z wygraną, ponieważ mierzył się z dużo słabszymi zawodnikami od siebie, gdyż wygrywał z Dalla Vala, Choinski, Bechetrirm.

Reasumując, Sinnar jest znacznie lepszym zawodnikiem, a przede wszystkim o znacznie większym potencjale i możliwościach. Nie raz już pokazał swoją klasę w swoim sezonie. Jeśli podczas ego mecz Włoch nie zlekceważy rywala to nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Mecz Hoang – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Hoang – SinnerDW 0-21.58Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia – 12 listopada (wtorek)
Następny artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na bonus 500 PLN
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.