Specjalna ofertę graczom, którzy obstawiają zmagania w E-sporcie przygotował bukmacher STS. Wszyscy typerzy, którzy typują tą dyscyplinę w ramach oferty „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus” mogą otrzymać darmowe środki za przegrane zakłady.

Darmowy bonus na Esport

Darmowy bonus na Esport

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni obstawienie E-sportu stało się niezwykle popularne. Bowiem mecze w tej kategorii są rozgrywane regularnie i to bez żadnych przerw.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS oferuje graczom „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady i to w każdego tygodnia. Bowiem ta promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Jesteś zainteresowany tą ofertę? Koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można w następując sposób. Krok pierwszy to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Pewna gotówka na E-sport. Bonus dla typerów.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, na których to mogą znajdować się wyłącznie typy z Esportu. Gracz sam wybiera, z jakiej gry będzie pochodził typ.

W najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji chociażby w takich rozgrywkach, jak DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA. Trzeba mieć jednak na uwadze, że minimalny kurs typu to 1.85. Stawka zakładu jest dowolna, ale warto jest mieć na uwadze, że wykluczone z tej akcji są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bonus bez depozytu w STS

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS podliczy kwotę za przegrane zakłady, które spełniają powyższe warunki, a następnie przyzna darmowy bonus 10% wartości:

Przykład: Stawka za przegrane zakłady wyniosła 200 PLN. Wówczas na konto gracza trafi bonus o wartości 20 PLN.

W czasie trwania każdego okresu rozliczeniowego wszyscy gracze mogą otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej STS:

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher STS. Wszyscy gracze już na sam początek otrzymują pewne 29 PLN i to bez dokonywania wpłaty własnej.

Gracz, który dokona natomiast swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejny bonus. A mianowicie darmowe środki równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie wpisanie limitowane hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna Łódź punkty stacjonarne. Gdzie obstawiać, jakie godziny otwarcia?
Następny artykułZwrot do 20 PLN stawki za przegrany kupon ze sportów wirtualnych w STS
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.