Dwóch legalnych bukmacherów online pokaże u siebie trzy hity dnia, które odbędą się w tę sobotę. Już teraz zobacz, co będzie można obejrzeć w STS TV oraz Fortuna TV!

STS TV i Fortuna TV pokażą sobotnie hity za darmo!
STS TV i Fortuna TV pokażą sobotnie hity za darmo!

Mecze za darmo w Fortuna TV i STS TV

Fortuna TV oraz STS TV to nazwy funkcji pozwalających na oglądanie darmowych stremów z wydarzeń sportowych. Na ten moment to właśnie przede wszystkim u tych legalnych bukmacherów znajdziecie najwięcej transmisji.

Już teraz możemy potwierdzić, że każdy w wyżej wymienionych portali pokaże zupełnie za darmo streamy trzech najlepiej zapowiadających się meczów tej soboty. Oczywiście, to jeszcze nie wszystko!

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Legalne streamy meczów

Zarówno w STS TV, jak i Fortuna TV będzie można znaleźć transmisje następujących spotkań:

  • Bayern – Borussia
  • Juventus – AC Milan
  • FC Barcelona – Atletico Madryt

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak oglądać mecze na stronie Fortuny bądź STS, po prostu obejrzyj jeden z poniższych materiałów wideo.

Kliknij poniżej i już teraz przekonaj się, jak uruchamia się streamy na oficjalnej stronie Fortuna online:

Wolisz STS? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, która przeprowadzi cię przez uruchamianie meczów na stronie tego bukmachera:

Uwaga! Do odbioru meczów potrzebne są darmowe konta bukmacherskie. W przypadku Fortuny rejestracji można dokonać na www.eFortuna.pl, natomiast nowi klienci STS proszeni są o wejście na www.STS.pl.

Pamiętajcie, że tylko przy zapisywaniu się do bukmachera można wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE„. W przypadku STS daje on aż 29 PLN w formie bonusu bez depozytu!

fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe typy z tenisa na środę (3 kwietnia)
Następny artykuł25 PLN od Forbet dla wszystkich!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)