Gracz bukmachera STS może mówić o niesamowitym szczęściu. Minionej nocy udało mu się zarobić ponad milion złotych i tym samym pojawił się na ustach całej typerskiej społeczności z naszego kraju!

STS rekordowa wygrana. Gracz zarobił 1.25 mln PLN!
STS rekordowa wygrana. Gracz zarobił 1.25 mln PLN!

Wygrywanie w STS

Rekordzista bukmacherski skupił się przede wszystkim na obstawianiu meczów piłkarskich. Średnio na jeden kupon wydał 3 złote – to niewiele, patrząc na to, ile udało mu się zarobić!

Poniżej prezentujemy wam trzy najciekawsze kupony zagrane w STS, które łącznie jednej osobie pozwoliły zarobić grubo ponad milion polskich złotych!

rekord wygranych STS
rekord wygranych STS
wysoka wygrana sts
wysoka wygrana sts
wygrał milion w sts
wygrał milion w sts

Duże zarobki STS

Nie wiadomo, skąd pochodzi typer oraz ile ma lat. Trzeba jednak przyznać, że wykazał się prawdziwym bukmacherskim nosem. Kupony robią niesamowite wrażenie i na pewno są w stanie pobudzić wyobraźnię niejednego gracza.

Przypominamy, że na naszej stronie znajdziecie typy MLB, które również mogą wam pozwolić na zdobywanie wygranych u bukmachera. Nie obiecujemy aż takich zysków, ale kto wie – wszystko tak naprawdę zależy od was! 🙂

A jak wam się podoba rekordowa wygrana STS? Próbowaliście kiedyś stawiać takie „taśmy” czy raczej skupiacie się na obstawianiu w inny sposób? 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny: „BETONLINE”!
Następny artykułFortuna rozdaje po 200 PLN na GP Australii!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)