Wystarczy przy rejestracji wpisać kod bonusowy, by odebrać w STS bonus bez depozytu w wysokości 27 PLN. Poznaj hasło promocyjne, które jest obecnie aktualne!

STS kod bonusowy 2019
STS kod bonusowy 2019

STS promocja powitalna

Oferta specjalna pozwalająca na wpisanie kodu bonusowego przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które jeszcze nie posiadają konta na stronie STS. Hasło umożliwiające odebranie premii jest aktywne tylko w przypadku wypełniania formularza rejestracyjnego i ani chwili później.

STS kod bonusowy 2019 to obecnie „BETONLINE”. Miejsce, w którym możesz go wpisać, znaleźć jest bardzo łatwo i nie powinno ci to sprawić najmniejszych problemów.

sts kod "BETONLINE"
sts kod „BETONLINE”

Kod bonusowy w STS:

  1. Rejestrujesz się na stronie www.STS.pl
  2. W odpowiednim miejscu wpisujesz „BETONLINE”
  3. Kończysz rejestrację
  4. Logujesz się na profil i odbierasz 27 PLN bez depozytu!

To jeszcze nie wszystko bowiem bonus bez depozytu STS to tylko jedna z premii. Kolejne to, między innymi, premia w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Pozwala ona na zgarnięcie nawet 1000 PLN na obstawianie meczów online!

Uwaga! Konto tymczasowe STS pozwala na rejestrację nawet bez weryfikacji danych, czyli przesyłania skanu dokumentu tożsamości. Pozwala ono na obstawianie i wpłatę środków, ale nie uprawnia do odebrania bonusu powitalnego!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Następny artykułFortuna kod promocyjny. 20 PLN na start + 1000 PLN!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)