Czas na Mikołajki 2019. Bukmacher STS przygotował dla graczy specjalny bonus w wysokości 20 PLN. Co zrobić, by skorzystać z tej oferty? Szczegóły dostępne już teraz!

STS daje na Mikołajki 2019 bonus 20 PLN. Jak odebrać?
STS daje na Mikołajki 2019 bonus 20 PLN. Jak odebrać?

STS Mikołajki 2019. Jaki bonus do odebrania?

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 6 grudnia. Nie trzeba spełniać szczególnie trudnych warunków, by wziąć w niej udział. Co bardzo ważne – zapisanie się nie jest konieczne do odebrania bonusu!

Bonus 20 PLN na Mikołajki 2019 przyznawany jest w formie zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu o określonych parametrach. Bukmacher STS pod uwagę bierze tylko zakłady o następujących parametrach:

  • Stawka dokładnie 41 PLN
  • Gra tylko z salda głównego
  • Premia bonusowa to zwrot 20 PLN
  • Na kuponie co najmniej trzy typy
  • Kurs kuponu promocyjnego 2.00 lub wyższy
  • Jeden gracz może dostać tylko jeden zwrot!
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus 20 PLN na STS.pl. Co zrobić, by go zgarnąć?

Bonus STS przygotowany jest tylko w przypadku tych zakładów, które zostaną rozliczone do końca 6 grudnia. Wszystkie kupony z zakładami zakończonymi w późniejszym czasie nie będą brane pod uwagę.

Nie ma znaczenia jaki sport będzie obstawiany w kuponie promocyjnym. Gracz otrzymuje zwrot bez względu na to, czy nie trafi typu z piłki nożnej, baseballu, skoków narciarskich i tak dalej!

Stawka 41 PLN musi być wykorzystana z salda głównego, czyli tego, gdzie znajdują się prawdziwe, a nie bonusowe, pieniądze. Wartość kwalifikacyjna nie może być ani mniejsza, ani większa od podanej kwoty.

Tak wpisuje się kod promocyjny w STS. ZOBACZ VIDEO!

Brak konta w STS? Teraz Do odebrania jest u tego bukmachera nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a od razu po rejestracji – 29 PLN bez depozytu!

Aktualny kod promocyjny w STS brzmi „BETONLINE„. Można go wpisać tylko przy zakładaniu konta i tylko on zapewnia bonusy, o jakich była mowa powyżej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupon za aktywność od bukmachera STS.
Następny artykułBonusy do 50% na zakłady bukmacherskie w Fortunie.
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)