Obudziłeś się dzisiaj i wciąż nie wiesz, czy warto zarejestrować konto w tej firmie bukmacherskiej? To dla Ciebie bardzo poważna decyzja, ponieważ nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z żadnym podmiotem hazardowym? Osoby, które zdecydują się na Betfan nie będą na nic narzekać. Ta firma bukmacherska jest legalna. Poza tym możesz tam obstawiać nie tylko standardowy sport, lecz także m.in. dyscypliny wirtualne. Dzisiaj zaś dowiesz się nieco więcej na ten temat.

Co warto wiedzieć o sportach wirtualnych?

Aktualnie ten dział jest coraz popularniejszy. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości będzie to jeszcze bardziej zauważalne. Jakie są najważniejsze cechy tych dyscyplin? Tak naprawdę sporty wirtualne nie mają wiele wspólnego z rzeczywistymi rozgrywkami. W końcu nie ma tutaj prawdziwych klubów, czy zawodników. Są co prawda podobnie brzmiące nazwy, nazwiska itd. ale to by było na tyle… Generalnie dyscypliny wirtualne, oferowane m.in. przez Betfan, bazują na specjalnych algorytmach. W związku z tym typowanie takich wydarzeń jest nieco specyficzne. Tutaj trudno odnosić się np. do ostatnich wyników, czy przewidywanych składów. Nie da się jednak ukryć, że takie dyscypliny i tak mają swoich wiernych fanów. Choćby dlatego, że sporty tego typu są rozgrywane tak naprawdę niezależnie od pogody, czy stanu epidemiologicznego (a jak koronawirus zaczął się rozprzestrzeniać, to w podmiotach hazardowych tylko to było do typowania)… Poza tym rozgrywki trwają zdecydowanie krócej. Standardowe spotkanie piłki nożnej to nieco ponad 90 minut. A tutaj możesz poznać finalny wynik znacznie szybciej.

Jakie sporty wirtualne są do obstawiania?

W głównej mierze jest to oczywiście piłka nożna. Futbol, także w tym wydaniu, ma grono oddanych zwolenników. Co ciekawe, zakłady na sporty wirtualne są dostępne praktycznie non stop. Np. teraz jest godzina 07:45. Gracze mają zaś do wyboru rozmaite spotkania wirtualne. Co ważne, oferta na dyscypliny tego typu jest bardzo bogata. Możesz bowiem np. zdecydować się na typy podstawowe. Chodzi o klasyczne 1×2. Do dyspozycji są również zakłady dodatkowe. Chodzi np. o opcje dotyczące dokładnego wyniku, liczby goli itp. Możesz także zdecydować się na podwójną szansę (1x, x2, czy 12). Zakłady bukmacherskie betfan na wirtualne spotkania futbolowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Oczywiście, należy podchodzić do tego tematu dość ostrożnie. Pamiętaj, że te dyscypliny w głównej mierze bazują na algorytmach. Sporo tutaj zatem zależy m.in. od szczęścia. Dlatego eksperci nie grają za zbyt wysokie sumy dyscyplin wirtualnych. Co jeszcze można zaś obstawiać w Betfan? Są to takie sporty, jak tenis ziemny, wyścigi konne, wyścigi psów, czy koszykówka.

Niestandardowa oferta – czym jeszcze może pochwalić się Betfan?

Opisywana firma bukmacherska jest znana z tego, że oferuje gry karciane. Możesz także typować rozgrywki e-sportowe. To nie wszystko. Interesujesz się polityką, czy showbiznesem? Okazuje się, że firma bukmacherska Betfan oferuje do gry również rozmaite zakłady rozrywkowe.

Poprzedni artykułBonusy powitalne dla nowych graczy – który bukmacher ma najciekawszą ofertę?
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start