W nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego dojdzie do konfrontacji pomiędzy Arizona Diamondbacks, a Los Angeles Dodgers. Faworytami tego spotkania są Dodgers, którzy prezentują się w kapitalnej dyspozycji od dłuższego już czasu.

Pewniaki baseball - 12 stycznia (sobota)
Pewniaki baseball – 3 czerwca (poniedziałek)

Pewniaki baseball – 3 czerwca (poniedziałek)

Póki co Dodfers nie mają równych sobie bilans czterdziestu jeden wygranych i dziewiętnastu porażek jest tego najlepszym dowodem. Dla porównania Arizona notuje ma bilans trzydziestu wygranych i tylu samo porażek.

Zawodnicy Arizony po słabszych spotkaniach, w których mieli problemy z wygraną wygrali dwa spotkana z Mets 7-1 i 6-5. Lecz wcześniej ponosili regularnie pasmo porażek, gdzie rywale mieli spore oblepmy w grze. Zdobycie punktów przychodziło dla nich z wielkim trudem, natomiast rywale regularnie punktowali.

Jak zobaczymy również na możliwości obu ekip to zdecydowanie lepiej lepiej wygląda to po stronie gości. W ostatnich trzech spotkaniach z Piratami zdobyli dwadzieścia osiem punktów! Chociaż mogli wygrać jeszcze pewniej ponieważ sytuacji mieli bardzo dużo.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Pod względem kadrowym przejezdni wyglądają znacznie lepiej. Punkty powinni na pewno dzisiaj wywalczyć Beaty, Turner, Saeger czy Pederson. Takich możliwości na pewno nie ma zespół Arizony, bo Escboar, Walke, Vargas czy Jones zbyt dużo nie powinni zwojować.

Na pozycji Miatacza, lepszego mają również goście, Buegler ma bilans 5-1, przy Rayu 4-2. Ostatnie spotkania bezpośrednie również przemawiają za
Los Angeles Dodgers, którzy bez najmniejszych problemów wygrywali.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Arizona Diamondbacks – Los Angeles Dodgers21.66STS
Poprzedni artykułNajnowszy pakiet startowy od bukmachera STS
Następny artykułPewne typy z MLB na 6 czerwca (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.