Przed nami kolejne spotkania w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu dojdzie do konfrontacji, pomiędzy Atlanta Braves vs Pittsburgh Pirate oraz Minnesota Twins vs Seattle Mariners.


Darmowe skuteczne typy z MLB za darmo

Darmowe skuteczne typy z MLB za darmo

Atlanta Braves – Pittsburgh Pirates

Można powiedzieć, że różnica klas jest pomiędzy tymi zespołami. Co zresztą pokazuje ligowa tabela. Gospodarze zajmują drugie miejsce natomiast ich rywale sklasyfikowani są na dwunastej lokacie, a przewaga nad czternastym zespołem jest niewielka. Patrząc w dodatku na obecną dyspozycję tych ekip to zdecydowanie lepiej to również przemawia za Braves, którzy wygrali ostatnich pięć konfrontacji, natomiast Piraci w tym samym czasie ponosili same porażki.

W dodatku będzie to trzecie spotkanie pomiędzy zespołami na przestrzeni ostatnich pojedynków. Dwa wcześniejsze bez najmniejszych problemów wygrali zawodnicy Atlanty 13-7 i 7-5. Mało tego Piraci mają ogromne problemy z wygraniem swoich konfrontacji, a co dopiero mówić na wjazdach, gdzie zwycięstwa przychodzą dla nich z wielkim trudem. Poza tym goście do tego boju przystąpią poważnie osłabieni, ponieważ zabraknie ośmiu zawodników.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

„Zespoły Atlanty jak i Minneosty zmierzą się z zdecydowanie słabszymi ekipami od siebie. We wcześniejszych bojach byli w każdym elemencie od nich lepsi i powinni to również potwierdzić w tej potyczce” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Minnesota Twins – Seattle Mariners

Można powiedzieć, ze sytuacja wygląda podobnie co we wcześniejszym pojedynku. Twins przewyższają swoich przeciwników i to wyraźnie od każdym względem. Są obecnie lidarem ligi amerykańskiej, dla porównania ich rywale zajmują jedenaste miejsce. Warto jest podkreślić bardzo dobrą gr Twins u siebie, gdzie to wygrywają i to bez najmniejszych problemów, ale i zdobywaj duża ilość punktów. Na przestrzeni ostatnich ośmiu konfrontacji zdobyli zaledwie raz mniej nić pięć punktów w jednym boju!

O regularnej grze nie można powiedzieć natomiast w zespole gości, którzy są w stanie zdobyć w jednym pojedynku sześć punktów, aby wcześniejszych konfrontacji natomiast jeden, bądź czy też trzy. Obie drużyny spotkały się wczoraj, gdzie wygrała drużyna Twins. Chociaż na pewno nie był to zbyt dobry mecz w wykonaniu zespoły Minnsoty, gdzie popełnili chociażby cztery podwójne błędy. A na pewno stać ich na znacznie lepszą postawę. Tym bardziej, że do dzisiejszego boju Mariners przystąpią poważnie osłabieni.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Atlanta Braves – Pittsburgh Pirates11.54STS
Minnesota Twins – Seattle Mariners11.51STS
Poprzedni artykułPewne typy z MLB na 12 czerwca (środa)
Następny artykułDarmowy typ vip z MLB: Tampa Bay Rays – Los Angeles Angels – 14 czerwca (piątek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.