Bejsbolowa liga MLB nie jest w Polsce bardzo popularna, ale nie brakuje osób, które szukają informacji o tym, gdzie są najlepsze typy MLB w internecie. Jeżeli to i dla was dość interesujący temat, w naszym materiale możecie znaleźć to, czego najbardziej szukacie!

Skąd brać najlepsze typy na MLB?
Skąd brać najlepsze typy na MLB?

Obstawianie meczów bejsbolowych – czy to łatwe?

Jeżeli chcemy obstawiać u bukmachera mecze bejsbolowe, powinniśmy zadać sobie pytanie, czy na pewno damy sobie z tym radę. Sporo osób uważa, iż typowanie MLB to zadanie skomplikowane i nieprzynoszące zysków współmiernych do starań. Czy rzeczywiście jest aż tak źle?

Bez względu na to czy wybieramy typy bukmacherskie na MLB, czy rozgrywki piłkarskie, obstawianie wygląda dokładnie to samo. W każdym przypadku ważna jest analiza i odpowiednia wiedza i nie ma tu najmniejszego znaczenia, jaki dokładnie sport bierzemy pod lupę.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wielu osobom wydaje się, że piłka nożna jest prosta do obstawiania, ponieważ w naszym kraju to sport bardzo popularny, o którym w zasadzie każdy ma mniejsze czy większe pojęcie. Z bejsbolem sprawa wygląda inaczej – dla Europejczyków nawet zasady gry wydają się zagmatwane, a co dopiero mówić o przewidywaniu wyników meczów!

Czy na obstawianiu MLB można zarabiać?

Podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych z oferty bukmachera, na obstawianiu meczów MLB także można zarabiać. Czy dużo, czy nie zależy głównie od tego, ile będziemy inwestować oraz jak skuteczne bedą nasze typy bukmacherskie MLB. W tym drugim przypadku możemy zdecydować się na jedną z dwóch opcji – korzystać z gotowych rozwiązań z internetu lub samemu szukać okazji do typowania.

Jeżeli tylko będziemy działać na legalnych stronach internetowych, nie musimy martwić się o to, że złamiemy przepisy, a nasze zarobki zostaną skonfiskowane przez państwo. Stron typerskich z licencją Ministerstwa Finansów nie brakuje, dlatego pod tym względem nie ma na co narzekać, a każdy chętny powinien znaleźć coś dla siebie bez większych problemów.

Skąd wziąć dobre typy bukmacherskie na mecze bejsbolowe?

Pewniaki na mecze MLB
Pewniaki na mecze MLB

Jeżeli dopiero raczkujemy w obstawianiu meczów bejsbolowych, możemy mieć obawy przed graniem tylko i wyłącznie własnych typów. Ma to swoje uzasadnienie, chociaż trzeba pamiętać, że niekoniecznie nasze propozycje muszą być gorsze od pewniaków z sieci.

Nie tylko w stosunku do naszych własnych typów powinna działać zasada ograniczonego zaufania. Bez względu na to czy pewniaka przekazuje nam znany ekspert, ktoś z internetu czy po prostu znajomy, dobrze jest sprawdzić, na co chcemy zagrać i dlaczego wybrano właśnie ten typ, a nie inny.

Jak nietrudno jest się domyślić, znalezienie dobrych typów z MLB nie jest najprostszą czynnością pod słońcem. Niektóre strony internetowe nie są dostępne na rynku na tyle długo, by im ufać, a inne są po prostu nieskuteczne w swoich typerskich działaniach. Jeżeli chodzi o nasz portal, działa on nieprzerwanie od wielu lat i chociaż zmieniał już swój wygląd wielokrotnie, nadal prowadzony jest przez ludzi z pasją.

Najlepsze typy MLB, czyli jakie?

Każdy przy szukaniu bejsbolowych pewniaków pyta się o najlepsze typy MLB, ale co w zasadzie oznacza to określenie? Kiedy możemy mówić o dobrych propozycjach bukmacherskich, a kiedy o złych? To łatwe – chodzi głównie o typy bukmacherskie, które przynoszą zysk. To kryterium jest najważniejsze, ale nie zawsze warto kierować się tylko nim.

Dobry typ do również taki, który jest poprzedzony odpowiednio dogłębną analizą. Ze spostrzeżeń typera łatwo wywnioskować, czy jest to ktoś, kto zna się na rzeczy, czy przypadkowa osoba zatrudniona do pisania tekstów. Jeden czy dwa nietrafione typy nikogo przekreślać nie powinny, bo nawet największym ekspertom zdarzają się prognozy niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Właśnie dlatego już wcześniej pisaliśmy, iż skuteczność jest ważnym ale na pewno nie najbardziej istotnym elementem przemawiającym za danym typerem czy stroną/blogiem bukmacherskim.

Darmowe typy MLB na każdy dzień
Darmowe typy MLB na każdy dzień

Płatne typy na MLB – warto korzystać czy nie?

MLB nie jest ligą, która w naszym kraju jest bardzo popularna, dlatego płatne typy dostępne w języku polskim to rzadkość  i to dość oczywiste. Mamy jednak jeszcze mnóstwo stron zagranicznych, w tym amerykańskich i tam już różnego rodzaju ofert tego typu nie brakuje. Odradzamy komukolwiek, by z nich korzystał – nie tylko to sposób na stratę sporych pieniędzy, ale jeszcze skuteczność takich gotowych typów wcale nie jest ponadprzeciętnie wysoka. Nie można też zapominać o niskich walorach edukacyjnych – kiedy bierzemy „gotowca”, zazwyczaj w ogóle nie przywiązujemy do niego wagi, a więc gramy go w ciemno.

Sporo osób uważa, że obstawianie MLB w Polsce jest trudne, bo nie ma kogo się poradzić i z kim podyskutować. To także nieprawda, bo – wbrew pozorom – nie brakuje grup, które zajmują się bejsbolem i to także od strony bukmacherskiej. Nasz portal to tylko dobry przykład, a można ich znaleźć bardzo wiele.

Gdzie obstawiać MLB w internecie?

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Jeżeli chcecie sprawdzić się w obstawianiu meczów MLB w internecie, możecie skorzystać z oferty, jaka jest dostępna na stronie internetowej www.STS.pl. Dla nowych klientów bukmacher przygotował bonus w wysokości 29 PLN bez depozytu, a to wszystko za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Nowo zarejestrowani mogą w STS zgarnąć również do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu na gry karciane dostępne w ofercie STS Betgames (pierwowzór Forbet Tvbet i podobnych produktów). To wszystko w 100% legalnie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet karty online – wszystko, co trzeba o nich wiedzieć
Następny artykułBonus 50000 PLN w STS? Wystarcza skuteczne obstawianie meczów!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)