Betfan należy do legalnie działających bukmacherów w naszym kraju. Co zawiera jego oferta, jaki bonus można dostać na start i czy opinie na jego temat są zazwyczaj pozytywne?

Ruszył nowy legalny bukmacher - Betfan!
Ruszył nowy legalny bukmacher – Betfan!

Betfan – bukmacher online

Legalny bukmacher Betfan już w roku 2018 otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów online w naszym kraju. Pół roku później oficjalnie zaprezentował swoją stroną internetową oraz uruchomił proces rejestracji kont graczy Od tego czasu minęło już na tyle dużo czasu, że spokojnie można stworzyć o tym bukmacherze naprawdę obfitą recenzję.

Jeżeli chcesz grać w Betfan, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Co bardzo istotne, dostępne jest Betfan konto tymczasowe, co znacznie skraca proces zapisywania się do bukmachera. Rejestracja jest darmowa, znajdziecie ją na stronie www.Betfan.pl.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstawianie bez podatku w Betfan

Jedną z najlepiej znanych i najwyżej ocenianych funkcji dostępnych w Betfan jest obstawianie bez podatku. To akcja, w ramach której można zyskiwać 14% wygranych więcej, niż ma to miejsce u innych bukmacherów. W ten sposób niwelowane są straty wynikające z konieczności płacenia państwu 12% od wniesionej stawki.

Obstawianie bez podatku w Betfan jest jak najbardziej legalne. To, co wyróżnia je na tle podobnych ofert, to fakt, że trzeba spełnić bardzo proste warunki, by odebrać bonus. Nie ma tu mowy o stawianiu w konkretnych godzinach czy tylko na dane mecze.

Granie w Betfan bez podatku
Granie w Betfan bez podatku

Nie wiadomo, czy buk zdecyduje się na to, by uruchomić transmisje meczów na żywo. Na ten moment nie są one dostępne w jego ofercie. Może to zmienić się za jakiś czas. Biorąc pod uwagę, że w sieci nie brakuje stron z transmisjami, trudno uznać to za jakąś wyjątkowo paskudną wadę.

Bonus powitalny Betfan. Do zdobycia ponad 3000 zł!

Każdy nowy gracz może na www.Betfan.pl odebrać wyjątkowy bonus powitalny. W tym momencie wynosi on ponad 3000 złotych! Sama kwota robi ogromne wrażenie, bo jest jedną z najwyższych jakie można znaleźć w ofercie polskich bukmacherów.

Betfan bonus powitalny przyznawany jest każdemu, kto tylko wyrazi na to chęć. Na dobry początek można otrzymać dodatkowo ekstra premię w wysokości 100 złotych. Wspominany bonus jest przyznawany jako zakład bez ryzyka – można go otrzymać z kodem promocyjnym BETFAN.

Betfan aktualny kod promocyjny 2020

Warto jest znać kod promocyjny przed rejestracją konta. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że otrzymaliśmy możliwie najwyższą premię, jaka obecnie jest dostępna.

Aktualny bonus z kodem wynosi 100 złotych, o czym mieliśmy już okazję wspomnieć. Trzeba podkreślić, że premię można dostać tylko przy zapisywaniu się do bukmachera i na pewno się to nie zmieni!

Kod promocyjny Betfan jest łatwy do zapamiętania, gdyż brzmi tak samo jak nazwa bukmachera. To na ten moment jedyna taka sytuacja, z jaką mamy do czynienia u legalnych bukmacherów.

Betfan kod promocyjny 2020
Betfan kod promocyjny 2020

Betfan bukmacher opinie graczy

Jakie opinie graczy na temat bukmachera Betfan znajdziemy w sieci? Poniżej prezentujemy kilka komentarzy, jakie udało nam się upolować w internecie. Sami oceńcie, czy Betfan to dla was dobry bukmacher, czy nie.

Ogromny bonus na start skusił mnie tu najbardziej, ale nie żałuję! Betfan ma naprawdę dobrą ofertę i to nie tylko dla nowych graczy!”

Mogą walczyć z najlepszymi bukmacherami w Polsce, ale nie mają takich środków na marketing. Dla mnie Betfan to absolutny TOP 3 wszystkich buków w kraju!”

„Granie bez podatku i dobre kursy, a na start wielki bonus! Betfan to mój ulubiony bukmacher – nie mam co do tego żadnych wątpliwości!”


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet – 26 kwietnia (piątek)
Następny artykułCo można obstawiać w BetClic w Polsce?
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)