Do grona działających legalnych bukmacherów dołączył w tym tygodniu Betfan. Co to za marka i co takiego znalazło się w jej ofercie na samym starcie?

Ruszył nowy legalny bukmacher - Betfan!
Ruszył nowy legalny bukmacher – Betfan!

Betfan – bukmacher online

Legalny bukmacher Betfan już w roku 2018 otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów online w naszym kraju. Pół roku później oficjalnie zaprezentował swoją stroną internetową oraz uruchomił proces rejestracji kont graczy.

Jeżeli chcesz grać w Betfan, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Co bardzo istotne, dostępne jest Betfan konto tymczasowe, co znacznie skraca proces zapisywania się do bukmachera.

betfan bonus
betfan bonus

Obstawianie bez podatku w Betfan

Na dobry początek Betfan pozwolił graczom na obstawianie bez podatku (a nawet z bonusem 20% od wygranych!) oraz przygotował bonus powitalny do 3000 PLN!

Mimo że Betfan nie ma jeszcze aplikacji na urządzenia mobilne, bez najmniejszego problemu jego strona działa na smartfonach i tabletach.

Nie wiadomo, czy buk zdecyduje się na to, by uruchomić transmisje meczów na żywo. Pozostaje nam czekać, jak będzie starał się o klientów w najbliższych kilku tygodniach czy miesiącach.

Niestety, jeszcze nie udało nam się przygotować dla was specjalnych warunków bonusowych. Chcemy, by Betfan kod promocyjny dla naszych czytelników był jak najlepszy! 🙂

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.