Legalny bukmacher PZBuk oferuje na start swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to za dokonanie pierwszej wpłąty przyzna bonus jej równowartości. Każdy gracz w ramach tej akcji może otrzymać maksymalnie 500 PLN i to przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

500 PLN w nowej promocji bukmachera Pzbuk

500 PLN w nowej promocji bukmachera Pzbuk

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to uczynić jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i tym samym zajmie każdej osobie dosłownie kilka chwil.

Jaki kod promocyjny u bukmachera PZBuk?

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać odblokowania bonusu. Można to jedyne zrobić poprzez wpisane kodu promocyjnego „BETONLINE” W formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Po spełnieniu tych warunków gracz może dokonać swojej już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 450 PLN. W gratisie od wspomnianego operatora otrzyma taką samą kwotę, czyli 450 PLN. To sprawia, że użytkownik będzie miał kwotę 900 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy gracz w ramach tej akcji może maksymalnie otrzymać 500 PLN.

Poza tym bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom inne ciekawe promocje jak chociażby „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”, w których to akcjach wspomniany operator zwiększa wygrane swoim graczom.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis. Typ dnia – 16 listopada (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 20 listopada (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.