Przed nami runda wiosenna LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, a mianowicie wystarczy dokonać depozytu, aby otrzymać bonus od bukmachera. Nawet do 100 PLN.

Promocja ważna jest to poniedziałku 11 lutego. W udział w niej mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Maksymalna kwota jaką można otrzymać w formie bonusu od bukmachera to 100 PLN, ale wówczas trzeba dokonać depozytu za co najmniej 200 PLN. Jednak najmniejsza kwota jaka bierze udział w promocji przy wpłacie to 25 PLN. Bonus pojawi się na koncie po zalogowaniu najpóźniej w poniedziałek 11 ltego do godz. 18:00.

Co istotne w tym wszystkim należy podczas depozytu wybrać opcję „Bonus do 100 PLN”. Jest to bowiem główny warunek uczestnictwa w tej kampanii. Lecz będzie od dostępny jedynie tym graczom, którzy wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Dzięki temu otrzymasz 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Jednak, aby kupon został postawiony z większą stawką trzeba go aktywować poprzez kliknięcie „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • minimalna ilość zdarzeń to trzy
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25
  • łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50

Z drugiej strony również należy pamiętać, że bukmacher wykluczona następujące kupony:

  • systemowe
  • w których została wykorzystana opcja Cash-out
  • z zdarzeniami ze sportów wirtualnych.

Aby móc wypłacić kwotę bonusu należy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotę po kursie minimum 2.00. Kurs natomiast każdego zdarzenia na kuponie wielozdarzeniowym musi wynieść minimum 1.50

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

____________________________

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus bez depozytu. Aktualny kod promocyjny!
Następny artykuł50.000 PLN do zgarnięcia w STS online!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.