Dokonujesz zakładów w weekend? To promocja od Etoto skierowana jest do Ciebie. Ponieważ wystarczy, że od piątku do niedzieli dokonasz zawarcia trzech kuponów, za przynajmniej po 50 PLN każdy. W zamian bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 50 PLN.

Jest to promocja weekendowa i trwa od każdego piątku do niedzieli, aż do odwołania. Polega ona na zawarciu przynajmniej trzech kuponów w czasie weekendu, za stawkę przynajmniej 50 PLN. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN.

Promocja jest skierowana dla graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a do tego na przestrzeni ostatnich dni dokonali przynajmniej dwóch depozytów.

Aby wziąć udział w promocji trzeba zgłosić swój udział, poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto, każdy kupon musi spełniać poniższe warunki

  • zdarzenia muszą pochodzić z oferty weekendowej od piątku do niedzieli. Poza tym kupony musza zostać rozliczone podczas tych dni
  • minimalna stawka to 50 PLN i musi pochodzić ze środków własnych
  • minimalna stawka kuponu zarówno pojedynczego oraz wielozdarzeniowego to 1.50
  • wybierając kupon wielozdarzeniowy, to kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twoje kupony zostały rozliczeń bukmacher przyzna bonus w kwocie 50 PLN. Aby go aktywować należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kupon wielokrotny: min. kurs całego kuponu: 2.20, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1.30

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 50 PLN w LV BET!
Następny artykułForbet daje bonus bez depozytu 20 PLN!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.