Przed nami drugie spotkanie pomiędzy Los Angeles Angels, a Seattle Mariners. Wczoraj LA nie dali najmniejszych szans rywalom i do swojego najbliższego pojedynku przystąpią również jako zdecydowani faworyci.

Pewniak za dzisiaj za darmo z MLB

Pewniak za dzisiaj za darmo z MLB

Owszem gospodarze sklasyfikowani są na dziewiątej pozycji zaś ich rywale na jedenastej. Jednak różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami jest dosyć duża. Poza tym zespół LA ra ten mecz na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie zanotowali dwadzieścia trzy wygrane i dwadzieścia jeden razy ponosili porażkę. Zawodnicy Seatlle na wyjazdach od początku sezonu wygrali dwadzieścia pojedynków i dwadzieścia siedem razy ponosili porażkę.

„We wczorajszym spotkaniu znacznie lepszy byli gospodarz. Pod każdym względem górowali nad rywalami i powinni to również potwierdzić i w dzisiejszym pojedynku” – pisze ekspert portalu

Warto jest odnotować, ze wczoraj pojedynek wygrali zawodnik Los Angeles Angels, aż 13-0! Nie dali najmniejszych szans swoim rywalom w każdym elemencie i trzeba powiedzieć, że zasłużenie wygrali. Chociaż trzeba podkreślić, że Simmons, Upton czy Trout mogli zdobyć jeszcze więcej punktów!

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

A trzeba podkreślić, że gra kipie Seattle się nie klei w ostatnim czasie. Ponieważ regularnie przegrywają swoje boje wyjazdowe. W ostatnich pięciu konfrontacjach przegrali, aż pięciokrotnie. Jednak co istotne, żadna przegrana nie była na wysoka. Jednak warto jest odnotować, że rywale nie mają żadnych problemów, aby zdobywać punkty, ponieważ na pięć ostatnich pojedynków zaledwie raz tylko rywale zdobyli mniej niż cztery punkty w jednym spotkaniu!

Reasumując, patrząc na wczorajszy pojedynek, wyniki gier obu tych drużyn, a także na klasę zespołów to zdecydowanie lepszym zespołem są gospodarze, którzy powinni tutaj dosyć pewnie sięgnąć po wygraną.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Los Angeles Angels – Seattle Mariners11.55STS
Poprzedni artykułMLB. Pewniak za dzisiaj za darmo – 13 lipca (sobota)
Następny artykułMLB: Cleveland Indians – Detroit Tigers – 16 lipca (wtorek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.